Početna Svijet Albanac u Švicarskoj navodno brutalno pretukao Cecinog sina

Albanac u Švicarskoj navodno brutalno pretukao Cecinog sina

47

Albanski mediji bruje o incidentu u središtu Züricha između Astrita Sejdija i Veljka Ražnatovića. Iz Albanije stiže vijest kako je njihov boksač Astrit Sejdi pretukao Arkanova sina Veljka Ražnatovića! Incident se dogodio u ponedjeljak oko 17 sati u centru Züricha, tvrdi bivši zastupnik albanskog parlamenta Azgan Haklaj:

“U 17:25 u Zürichu hrabri mladić iz Kumanova Astrit Sejdi razmijenio je nekoliko udaraca s Arkanovim sinom, nije mogao izdržati kad je na njegovoj majici ugledao portret Arkana i Putina. Talentovani bokser tada je krenuo na njega kao buldožer.”

Haklaj dodaje da je Sejdi izašao iz policijske stanice te da se dobro osjeća, prenosi Alfa Press.

O incidentu se oglasio i Arkanov sin Veljko, na svom profilu na Instagramu podijelio je članak i kratko napisao: “Što je ovo, majko moja” uz emotikone koji plaču od smijeha, očito negirajući pisanja Albanaca.

Željko Ražnatović Arkan bio je srpski ratni zapovjednik, kriminalac i političar koji je obilježio turbulentno razdoblje devedesetih godina prošlog stoljeća.

Tokom mladosti učestvovao je u nizu oružanih pljački u zapadnoj Europi, osnovao je i vodio paravojnu jedinicu Srpsku dobrovoljačku gardu, poznatiju kao Tigrovi, koja je odgovorna za brojne ratne zločine na području Hrvatske te Bosne i Hercegovine.

Haag je 1997. godine podigao optužnicu protiv Arkana za ratne zločine i kršenje Ženevske konvencije, a ubijen je početkom 2000. godine hicem iz vatrenog oružja u poznatom beogradskom hotelu.

Arkan ukupno ima devetero djece, koje je dobio s pet žena, a ima četiri sina (Veljko, Vojin, Mihajlo, Nikola).

Možda vas zanima

Crna HronikaIstaknuto

Eksplozija plina u Novoj željezari Zenica, radnik zadobio teške povrede

U pogonima Nove željezare Zenica danas u poslijepodnevnim satima došlo je do...

Sport

Brown stiže u Minhen za 55 miliona eura

Njemački insajder Florian Plettenberg objavio je da je transfer Nathanaiela Browna u...

Crna HronikaVisoko

Lopovi ne miruju: Kuća u Visokom na meti provalnika

Dana 24.06.2026. godine, u 09,35 sati, mjestu Gornja Zimča, od strane nepoznatog...

Visoko

Viceprvaci BiH bez minute medijskog prostora: Roditelji prozvali RTV Visoko i Gradsku upravu

Veliki uspjeh mladih rukometaša RK Bosna Visoko, koji su osvojili titulu viceprvaka...

Sport

Evo koliko je BiH zaradila prolaskom grupe na Mundijalu

Bosna i Hercegovina pobjedom od 3:1 protiv Katara u trećem kolu grupe...

Crna Hronika

Mladić pao s krova automobila tokom proslave u Sarajevu i zadobio povrede opasne po život

Na području općine Novi Grad u Sarajevu sinoć je jedna osoba zadobila...

Sport

Američki FOX: BiH stvara zlatnu generaciju, biće izazov za SAD

Na prvenstvu na kojem dominiraju neke od najvećih zvijezda svjetskog fudbala, Bosna...

IstaknutoSport

Majke Džeke i Alajbegovića u zagrljaju na stadionu u Seattleu

Velika pobjeda Bosne i Hercegovine na Svjetskom prvenstvu donijela je mnogo razloga...