BANJA LUKA S tri promila alkohola u krvi napravio tri nesreće i bježao od policije

50

Takođe navode da je automobil na kraju ostavio nasred ceste ali je ubrzo uhapšen

Filmske scene odigrale su se sinoć u Banjaluci kada je pijani vozač iz pravca Lauša prema centru vozio suprotnom trakom i tako oštetio više vozila te udario u kružni tok gdje je polomio saobraćajni znak.
Kako pišu “Nezavisne”, niko nije povrijeđen, a pijani vozač koji je bježao od policije uhapšen je u centru gdje je identifikovan i u pitanju je Radojica M. (27) iz Banjaluke.

Policija je utvrdila da je haos na cesti napravio nesavjesni vozač vozeći Fiat sa 3.02 promila alkohola u krvi.

Očevici kažu da je prava sreća da niko nije povrijeđen jer je Fiat “gazio sve po redu”, te da je bježeći od policije prošao sredinom kružnog toka prema centru.
Takođe navode da je automobil na kraju ostavio nasred ceste ali je ubrzo uhapšen.

Vozač je, kako je potvrđeno, trenutno u policijskoj stanici a policija će ga ispitati kada se otrijezni budući da je bio stanju teškog pijanstva.

“Policijski službenici Policijske uprave Banjaluka, 25.01.2022. godine, oko 23,00 sata, identifikovali su i lišili slobode lice inicijala M.R. iz Banjaluke jer je navedeni, iste večeri u Banjaluci, izazvao tri saobraćajne nezgode nakon čega je pobjegao sa lica mjesta”, navode iz PU Banjaluka.
Dodaju da je kontrolom utvrđeno da je u saobraćajnim nezgodama učestvovao sa putničkim automobilom marke Fiat.

On će biti sankcionisan zbog počinjenih prekršaja iz oblasti Zakona o osnovama bezbjednosti saobraćaja na putevima u BiH.

Možda vas zanima

MEGA EM otvorio prvi edukativni trening centar za autoreparaturu u BiH: Znanje kao temelj budućnosti struke!

Kompanija iz Visokog pokrenula je jedinstven edukacijski centar s ciljem podizanja standarda...

Novi način glasanja zbunjuje birače, očekuje se rekordan broj nevažećih listića

S obzirom na uvođenje novih tehnologija u izborni proces glasanje na sam...

Nikola Vasilj zvanično predstavljen u saudijskom Diriyahu

Bosanskohercegovački reprezentativni golman Nikola Vasilj zvanično je predstavljen kao novi član saudijskog...

Vlada ZDK donijela odluku o pokretanju procedure za prijem 105 novih policijskih službenika

Vlada Zeničko-dobojskog kantona usvojila je na današnjoj sjednici, kojom je predsjedavao premijer...

Nesvakidašnji slučaj u BiH: Učeniku prijeti zatvor jer je prepisivao na ispitu

Opštinski sud u Livnu potvrdio je optužnicu protiv A.L. (19), kojeg terete...

SAD ukinuo carine Srbiji, opozicija: Vučić nema nikakve zasluge za ovo

Sjedinjene Američke Države ukinule su carine na uvoz robe iz Srbije, a...

Na zagrebačkom aerodromu policija pronašla 15 kg droge

Zagrebačka policija dovršila je kriminalističko istraživanje nad 32-godišnjom državljankom Španjolske koju sumnjiči...

Hakeri obožavaju ovu postavku na mobitelima, a većina korisnika je ne isključuje

Bluetooth je postao nezaobilazan dio svakodnevice – koristimo ga za slušalice, satove,...

Optužen zbog prodaje vozila na crno, imaju i prepiske sa OLX-a

Osnovni sud u Derventi potvrdio je optužnicu protiv D.V. (31), a terete...