Početna Svijet Beba rođena u zrakoplovu iznad Atlantika

Beba rođena u zrakoplovu iznad Atlantika

21

Zrakoplov njemačke aviokompanije Lufthansa na letu između Kolumbije i Njemačke poletio je sa 191 putnikom, a sletio sa 192, nakon što je tijekom leta jedna putnica postala mama donijevši na svijet zdravog dječačića.

Glasnogovornica njemačke aviokompanije rekla je kako je zrakoplov nakon rođenja bebe sletio u Manchester. Majka i dijete su u dobrom stanju. “Zrakoplov nije mjesto u kojemu biste željeli donijeti svoje dijete na svijet”, dodala je glasnogovornica.


Troje liječnika našlo se pri ruci ženi koja je rađala u zrakoplovu, našavši se u situaciji koja je, po priopćenju iz Lufthanse, prilično rijetka.

Kompanija dopušta trudnicama da lete na njihovim letovima do kraja njihova 36. tjedna trudnoće, prenosi Hina.

Po riječima glasnogovornice, 11 beba rođeno je na letovima Lufthanse po njezinu uvidu, no međutim nije navela vremenski okvir u kojem se to događalo.

Ostaje pitanje što će biti navedeno u rodnom listu djeteta kao mjesto rođenja. Nagađa se da bi se tamo mogle naći samo zemljopisne koordinate s obzirom da je beba došla na svijet negdje iznad Atlantika.


Možda vas zanima

Sport

Barbarez i stručni štab Zmajeva primili loše vijesti iz Italije, tiču se Seada Kolašinca

Atalanta je u 33. kolu italijanske Serie A remizirala na gostovanju kod...

IstaknutoSvijet

Skandal u Detroitu: Harris optužila Trumpa da ratom protiv Irana skreće pažnju sa Epsteinovih dosijea

Bivša potpredsjednica SAD-a, Kamala Harris, održala je u Detroitu jedan od svojih...

Magazin

Eddie Murphy dobio nagradu za životno djelo Američkog filmskog instituta

Eddie Murphy dobio je u Los Angelesu nagradu za životno djelo Američkog...

Visoko

Visoko u znaku proljeća: Ugodno i sunčano vrijeme

U Visokom je jutros osvanulo sunčano i toplo vrijeme, što je mnoge...

Crna Hronika

Težak udes kod RTV doma: Motociklista povrijeđen, dijelovi vozila rasuti po cesti

Jutros je u Sarajevu, u ulici Bulevar Meše Selimovića u neposrednoj blizini...

Visoko

Visoko izdvaja 500.000 KM za poljoprivredu – podrška domaćim proizvođačima

U Gradskoj upravi Visoko je održan sastanak s predstavnicima poljoprivrednih proizvođača, na...

IstaknutoPriče

Supruga otišla i udala se: “Adnan ostao sam s tri djevojčice”

Teška životna sudbina zadesila je Adnana, oca tri male djevojčice, koji je...

SvijetVijesti

Slovenački politički zemljotres: Janša ponovo preuzima kormilo?

Slovenija proživljava jedan od najdramatičnijih političkih preokreta u svojoj modernoj historiji. Iako...