Početna Biznis Bingo ulaže 42 miliona KM u izgradnju novog logistčko-distributivnog centra u BiH

Bingo ulaže 42 miliona KM u izgradnju novog logistčko-distributivnog centra u BiH

101

Kompanija Bingo, lider na domaćem tržištu, uskoro će otvoriti novi logističko-distributivni centar u Tuzli, čija ukupna vrijednost premašuje 42 miliona konvertibilnih maraka (KM).

Ovaj projekt predstavlja ključnu investiciju koja će dodatno unaprijediti logističke kapacitete kompanije i imati značajan utjecaj na jačanje domaće ekonomije.

Centar će zauzimati površinu od 42.000 kvadratnih metara, čime će se svrstati među najveće distributivne centre u regiji.

Svojom modernom infrastrukturom i naprednim tehnološkim rješenjima, omogućit će Bingu bržu i efikasniju distribuciju proizvoda, što će direktno poboljšati kvalitetu usluga koje kompanija pruža svojim kupcima.

Ovaj centar ne samo da će proširiti kapacitete za skladištenje i distribuciju, već će imati i pozitivan utjecaj na lokalne dobavljače i proizvođače, čime će se povećati konkurentnost domaće privrede.

Kroz ovu investiciju, Bingo dodatno učvršćuje svoju lidersku poziciju na tržištu i doprinosi razvoju logističkog sektora u cijeloj regiji.

Možda vas zanima

Mesud Pezer ostao bez finala Evropskog prvenstva u Birminghamu

Bosanskohercegovački rekorder u bacanju kugle Mesud Pezer nije uspio izboriti plasman u...

Rudnik ne radi, uglja nema, ali plate stižu

Sredstva za isplatu zaostalih plata za uposlenike Rudnika mrkog uglja Zenica su...

Ispred Narodnog pozorišta postavljen crveni tepih uoči skorog otvaranja Sarajevo Film Festivala

Tradicionalni crveni tepih Sarajevo Film Festivala postavljen je ispred Narodnog pozrišta Sarajevo,...

Sladić se naljutio i “presjekao” nakon komentara pojedinaca: Ne prosipajte huju ovdje

Nedim Sadić, bh. meteorolog, oglasio se na Facebooku gdje je sa pratiteljima...

Crvena, žuta, zelena ili plava: Šta znače lampice na instrument tabli automobila?

Lampice na instrument tabli nisu tu samo kao ukras njihova boja vozaču...

Djevojka prijavila partnera za fizički napad, muškarac priveden

Djevojka (24) prijavila je policiji u Živinicama da ju je fizički napao...

Lejla Njemčević osvojila 4. mjesto na utrci Cykelvasan u Švedskoj, podij izmakao u sprint finišu

Najbolja bh. biciklistkinja Lejla Njemčević osvojila je treće mjesto u sprinterskoj klasifikaciji...