Biro rada Visoko – Obavještenje

163

Obavještavamo poslodavce i nezaposlene osobe da će Javni poziv za učešće u Programu sufinansiranja zapošljavanja 2024 (osim za mjeru Tražim poslodavca 2024 koja će biti objavljena naknadno) biti otvoren 18., 19. i 20. marta, a Javni poziv za učešće u Programu sufinansiranja samozapošljavanja 2024 – „Start up 2024“, 20., 21. i 22. marta tekuće godine.

Kao i ranijih godina, apliciranje se vrši online, a oba javna poziva će biti otvorena na portalu Zavoda (www.fzzz.ba) u rubrici Projekti, u terminu od 8.00 do 16.00 sati.

Poslodavci koji namjeravaju aplicirati na mjere u okviru Programa sufinansiranja zapošljavanja 2024, kao i nezaposlene osobe koje namjeravaju aplicirati za učešće u Programu samozapošljavanja Start up 2024, moraju se prethodno registrovati na web portalu Zavoda. Krajnji rok za registraciju je 8. mart 2024.

Za dodatne informacije i upute na raspolaganju vam je vaš Biro rada, tel. 032/731-620.

Možda vas zanima

Kako živi grad kojeg se sjećamo jednom godišnje?

Srebrenica dan nakon 11. jula, kolektivne dženaze i ukopa žrtava genocida počinjenog...

Demografski krah: U BiH se dnevno rodi samo 60 beba, a umre 100 ljudi

U Bosni i Hercegovini tokom prva tri mjeseca ove godine u prosjeku...

KARIĆ (Meho) MENSUR 13.07.2026. u 18:00 sati

KARIĆ (Meho) MENSUR 13.07.2026. u 18:00 sati Dodajte Visokoin.com u omiljene izvore...

Izvor: Screenshot / Autor: Rockstar Games

GTA 6 se neće prodavati na disku, sve što trebate znati o igrici koju čeka cijela planeta

Nakon godina mukotrpnog razvoja, bezbrojnih glasina i nekoliko razočaravajućih odgađanja, kompanija Rockstar...

Reekshumacije žrtava u MC Srebrenica – Potočari od 14. do 17. jula

Nakon 11. jula, kada je klanjana kolektivna dženaza i obavljen ukop posmrtnih...

Sebija Izetbegović ima novu stranicu na Facebooku, stara sa više od 40.000 pratilaca nije više u funkciji

Prof. dr. Sebija Izetbegović, zastupnica u Skupštini Kantona Sarajevo, obavijestila je javnost...

Gradonačelnik Mirza Ganić odao počast žrtvama genocida u Srebrenici

Gradonačelnik Visokog Mirza Ganić prisustvovao je u Srebrenici kolektivnoj dženazi i ispraćaju...

Na Korčuli i dalje bjesni požar, zahvaćeno 550 hektara zemljišta i borove šume

Požar na Korčuli do sada je zahvatio oko 550 hektara trave, niskog...