Početna Magazin Brena slomila gležanj u Zagrebu: Pjevačica operisana, hoće li otkazati ostale koncerte?

Brena slomila gležanj u Zagrebu: Pjevačica operisana, hoće li otkazati ostale koncerte?

32

Nakon što je održala treći koncert u Areni Zagreb, regionalna zvijezda Lepa Brena provela je noć u Draškovićevoj u Klinici za traumatologiju jer je doživjela nezgodu.

Kako saznaje 24sata.hr, pjevačica je slomila gležanj pa je operisana. O održavanju predstojećih koncerata uskoro će obavijestiti obožavatelje.

Inače, Lepa Brena treći je put izašla na pozornicu Arene Zagreb u kojoj je planirano da ovog mjeseca održi ukupno pet koncerata. Arena Zagreb je i sinoć bila krcata.

“Dobra večer! Evo, dragi moji, veoma mi je teško objasniti kako se osjećamo, ne samo ja nego cijela moja ekipa večeras. Ovo je jednostavno nešto što je toliko predivno i prelijepo da se riječima ne može opisati. Ja se iskreno nadam da će večeras naša pjesma i naša emocija doprijeti do vas, da ćemo to podijeliti i da ćemo večeras pjevati sve pjesme zajedno. Iskreno se nadam da ste spremni!” poručila je Zagrepčanima dobro raspoložena Lepa Brena te započela koncert.


Kao prvu gošću na pozornicu je izvela trapericu Senidu, a zatim se Breni pridružila i folkerica Ana Bekuta.

Treći gost bio je Saša Matić.

“20. jula 1984. godine ja sam tada imao 6 godina i Brena je tada imala svoj solistički koncert. Ja sam tad prvi put otišao na takav spektakl, to je bilo nekih 10.000 ljudi. I tada sam pomislio – Bože, hoću li ja jednog dana ovako? Ni slutio nisam da ću danas biti gost jednoj od najvećih balkanskih zvijezda svih vremena”, rekao je on, prenio je Index.


Možda vas zanima

Crna HronikaIstaknuto

Nakon nesreće na neispravnom toboganu osmogodišnjak ostao bez prsta

U Brezi je 16. aprila došlo do teške nesreće na jednom dječijem...

SvijetVijesti

Kardinal Puljić: U BiH “puno kuharica, a preslan ručak”

Drugi je dan TradFesta u Zagrebu, manifestacije koja okuplja domaće i inozemne...

Bosna i HercegovinaVijesti

Duge kolone putničkih vozila na ulazu u BiH

Na graničnim prelazima: Izačić, Velika Kladuša, Hadžin Potok, Kostajnica, Gradina, Gradiška i...

Bosna i HercegovinaVijesti

Tišina koja para dušu: U Vlasenici klanjana dženaza za šest žrtava

Šest žrtava proteklog rata ukopano je danas na kolektivnoj dženazi u Šehidskom...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Vučić o Sarajevo safariju: Promašili su mi rame na kojem nosim pušku

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u subotu da su oni koji...

Bosna i HercegovinaVijesti

Danas kolektivna dženaza u Vlasenici: Konačan smiraj za šest žrtava na Šehidskom mezarju Rakita

Posmrtni ostaci šest žrtava proteklog rata spremni su za ukop na kolektivnoj...

Sport

Derbi na Grbavici: Željezničar dočekuje Velež u 31. kolu

Večeras od 20.45 sati na stadionu Grbavica igra se derbi 31. kola...

SvijetVijesti

Počinje pravna bitka Muska protiv OpenAI-ja

Izbor porote trebao bi početi u ponedjeljak u visokoprofiliranom sudskom sporu između...