Cristiano Ronaldo dobio novog trenera

55

“Želimo dobrodošlicu Stefanu Pioliju kao našem novom treneru. Novi trener, ista misija – postići veličinu zajedno. Dobro došao, gospodine Pioli”, objavio je klub putem društvene mreže X.

Castro je otpušten nakon što Al Nassr nije uspio osvojiti titulu prošle sezone, završivši na drugom mjestu iza Al Hilala, a slab start nove sezone, sa samo jednom pobjedom u prva tri kola, bio je ključan za njegovu smjenu.

Pioli, koji je prethodno pet sezona vodio AC Milan, gdje je 2022. godine osvojio Scudetto, sada preuzima Al Nassr sa zadatkom da vrati klub u vrh saudijskog fudbala.

Tokom svoje karijere, Pioli je trenirao nekoliko velikih klubova uključujući Inter, Fiorentinu, Lazio i Bolognu. Njegov debi na klupi Al Nassra bit će protiv Al Etifaka u petak.

Možda vas zanima

MEGA EM otvorio prvi edukativni trening centar za autoreparaturu u BiH: Znanje kao temelj budućnosti struke!

Kompanija iz Visokog pokrenula je jedinstven edukacijski centar s ciljem podizanja standarda...

Nesvakidašnji slučaj u Visokom: Nakon pregleda otuđila pečat doktorice

Dana 16.07.2026. godine, u 16,05 sati, u dežurnu službu Policijske stanice Visoko...

Novcem od prodaje droga, skoro 482.000 KM, kupovali nekretnine u Doboju

U predmetu “Smagler” policija sumnjiči Daniela Popovića i Natašu Popović iz Doboja...

Izviđač u grupi C EHF Lige Evrope

Rukometaši Izviđača saznali su protivnike u grupnoj fazi EHF Lige Evrope. Voljom...

Mostar gori na 38 stepeni: Meteorolozi upozoravaju na nevrijeme

Tačno 38 stepeni izmjereno je u 13 časova u Mostaru, a visoke...

Ako iz BiH idete u Hrvatsku, zbog ovoga možete imati problem na granici

Automobili sa naknadno zatamnjenim prednjim staklima mogu imati probleme na granici BiH...

Počasno Srce Sarajeva i program ‘Posvećeno’ pripali iranskom reditelju i scenaristu Asgharu Farhadiju

U znak priznanja za izniman doprinos filmskoj umjetnosti, Asghar Farhadi primit će...

Vlada ZDK za registrovane farme goveda izdvojila 2,4 miliona KM, za pripravnike 800.000 KM

Vlada Zeničko-dobojskog kantona (ZDK) usvojila je danas odluke kojim je odobreno oko...

ZZOZDK: Ugrožava se finansijska stabilnost zdravstvenog sistema

Zavod zdravstvenog osiguranja Zeničko-dobojskog kantona iskazalo je zabrinutost odlukom Vlade Federacije Bosne...