Početna Bosna i Hercegovina Cvijanović ljuta zbog komentara o Dodikovom odlasku u Izrael – “Bijesno i licemjerno Sarajevo”

Cvijanović ljuta zbog komentara o Dodikovom odlasku u Izrael – “Bijesno i licemjerno Sarajevo”

157

– U političkom Sarajevu ponovo crveni meteoalarm, ovaj put zbog posjete predsjednika Republike Srpske Milorada Dodika prijateljskoj Državi Izrael, izjavila je predsjedavajuća Predsjedništva BiH Željka Cvijanović.

– Sve navodni branioci pravne države u kojoj neizabrani stranac umisli da je nadparlament, a podanici ushićeni jer ima neko ko će se u njihovo ime i za njihov račun obračunavati sa demokratski izabranim predstavnicima Republike Srpske, istakla je Cvijanović za Srnu.

Upitana da prokomentariše “histeriju u sarajevskoj javnosti povodom posjete predsjednika RS-a Izraelu”, Cvijanović je rekla da kad vidi “kako galame i pričaju o bjeguncima od pravosuđa ne može čovjek da ih ne upita da li su tako predano pratili let Sakiba Mahmuljina?”

– Doduše, nije nikako uporedivo jer je jedan ubijao, a drugi branio Ustav, ali pokazuje jasno kako je to političko Sarajevo vazda bijesno i vazda licemjerno, istakla je Cvijanović.

Možda vas zanima

Crvenoj zvezdi zbog veličanja Ratka Mladića prijeti oštra kazna

Zbog navijačkih transparenata koji veličaju preminulog haškog osuđenika Ratka Mladića, istaknutih na...

SDP Visoko bojkotuje svečanu sjednicu Gradskog vijeća

Predstavnici SDP-a Visoko najavili su da neće prisustvovati večerašnjoj svečanoj sjednici Gradskog...

Kriza u “Željeznicama”, sindikat prijeti obustavom rada u ponedjeljak

Iz Samostalnog sindikata saobraćajno-transportne djelatnosti ŽRS saopštili su da resorno ministarstvo, odnosno...

Švajcarska kompanija seli proizvodnju u BiH

Švajcarska kompanija planira preseliti proizvodnju u Bosnu i Hercegovinu, odnosno u Novi...

Aston Martin razmatra posljednji pravi ručni mjenjač

Ručni mjenjač je na izdisaju. Neće proći mnogo vremena prije nego što...

Detalji s ročišta: Anel Sejfović nezaposlen, a pronađeno mu 60.000 eura i Mercedes G klase, Džomba rekao da živi od ženine plate

Pred Kantonalnim sudom u Sarajevu održano je ročište za određivanje pritvora osumnjičenima...

Đina Džinović privukla pažnju porukom o ocu: Nikada mu neću oprostiti

Porodični odnosi nakon razvoda Harisa Džinovića i Meline Galić, koja danas nosi...

Nevrijeme stiglo u BiH: Grad veličine jajeta pogodio Krajinu

Na sjeverozapadu Bosne i Hercegovine trenutno su zabilježeni lokalno snažni pljuskovi praćeni...