Početna Bosna i Hercegovina Cvijanović se pohvalila poklonom od Amerikanaca: Posebnu pažnju privlači jedan detalj

Cvijanović se pohvalila poklonom od Amerikanaca: Posebnu pažnju privlači jedan detalj

59

Željka Cvijanović, predsjedavajuća Predsjedništva Bosne i Hercegovine, već danima boravi u američkom Daytonu gdje je obavila niz razgovora sa zvaničnicima iz Evrope i svijeta.

Riječ je o događaju koji je organizovan povodom 30 godina od potpisivanja Dejtonskog mirovnog sporazuma, a tamo Bosnu i Hercegovinu ovih dana predstavljaju i druga dva člana Predsjedništva Denis Bećirović i Željko Komšić, kao i ministar vanjskih poslova BiH Elmedin Konaković.

Domaći političari, barem predsjedavajuća Cvijanović, u Bosnu i Hercegovinu se neće vratiti praznih ruku. To je potvrdila i na društvenoj mreži Instagram gdje se pohvalila poklonom od domaćina.

– Hvala domaćinima, našim američkim prijateljima, na lijepom i personalizovanom poklonu, napisala je Cvijanović na Instagramu uz objavu fotografija na kojima pozira u kožnoj pilotskoj jakni na kojoj je posebno uočljiv detalj na kojem piše “Željka Cvijanović, Predsjedništvo Bosne i Hercegovine”.

Poklon je Željki Cvijanović uručio američki kongresmen Mike Turner, koji je 1995. godine, u periodu kada je potpisan Dejtonski mirovni sporazum, bio gradonačelnik ovog grada.

Možda vas zanima

Crna HronikaIstaknuto

Saobraćajna nesreća na magistrali od Maglaja ka Doboju: Ima povrijeđenih

Na magistralnoj cesti od Maglaja ka Doboju dogodila se nesreća i obustavljen...

IstaknutoMobiteli

Xiaomi 18 Pro donosi veliko unapređenje zadnjeg ekrana

Xiaomi bi mogao značajno da unaprijedi jedan od svojih najneobičnijih detalja na...

Crna HronikaSvijet

Četvoro mrtvih u teškoj saobraćajnoj nesreći u Hrvatskoj

Četiri osobe su poginule, a jedna je povrijeđena u teškoj saobraćajnoj nesreći...

Visoko

Bivša gradonačelnica Visokog mijenja politički dres, pridružuje se BHI

Bivša gradonačelnica Visokog i dugogodišnja političarka Amra Babić napustila je Narod i...

Sport

GOŠK i Čelik remizirali, Zeničani sa samo jednim porazom prvaci Prve lige FBiH

Nogometaši zeničkog Čelika, koji će naredne sezone igrati u Premijer ligi Bosne...

Crna Hronika

U prevrtanju quada poginula 19-godišnja Aldijana Salkić

Velika tuga pogodila je općinu Doboj-Istok nakon teške saobraćajne nesreće koja se...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Nakon udesa u alkoholiziranom stanju ima slomljeno rebro i potres mozga

Potpredsjednica Narodne skupštine RS Anja Ljubojević izjavila je za RTRS da u...

Sport

Emotivna komemoracija: Brojne legende se oprostile od Edina Avdića

U Beogradu je danas, 6. juna, održana komemoracija legendarnom sportskom novinaru i...