Dinamo petom primio fantastičan pogodak i tako ostao bez prednosti u nokaut fazi

92

Nogometaši Dinama dočekali su Betis s prednošću od jednog gola u revanš susretu šesnaestine finala Konferencijske lige, ali su primili gol već u prvom poluvremenu.
Golom Brune Petkovića Dinamo je slavio u Andaluziji u prvom meču šesnaestine finala Konferencijske lige te tako došao na korak od iznenađujućeg plasmana dalje. Maksimir je za večerašnju utakmicu rasprodat, ali je muk nastao u 39. minuti.

Gosti su došli u vodstvo i anulirali su prednost Zagrepčana, a gledatelji su mogli vidjeti pravu majstoriju nekada sjajnog napadača Villarreala Cedrica Bakambua, koji nas je podsjetio na najbolje dane.

Aitor Ruibal je prošao po desnoj strani i odigrao u peterac, a Bakambu fantastično pogađa petom za vodstvo Betisa.

Inače, Bakambu se nakon godina “lutanja” van Evrope i u nekim evropskim klubovima vratio na navjišu scenu i sada je postigao prvijenac za klub u čije je redove stigao tek prije nekoliko dana.

Možda vas zanima

Slovak ostavio trajan trag u Visokom: Park Ravne 2 bogatiji za jedinstvenu instalaciju

Jiri Saharin iz Slovačke, dugogodišnji prijatelj Fondacije „Arheološki park: Bosanska piramida Sunca“...

Radnicima MRVICE, gazdama MILIONI: Kako lako izvlačenje dobiti u kešu stimuliše isplatu dijela plate „na ruke“

Siva ekonomija u Republici Srpskoj godinama ima jasnu, matematički preciznu šemu koja...

Za nedjelju najavljena korida na Igmanu, Kapo traži odgovore institucija: “Igman nije mjesto za ovakve događaje”

Organizator za 19. juli na Velikom polju najavljuje cjelodnevni teferič s koridom...

Dvostruko ubistvo u Hrasnici: MUP KS uhapsio muškarca

Policijski službenici Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo uhapsili su danas...

Vrhunac toplotnog vala je pred vratima, evo gdje će biti najgore

Federalni hidrometeorološki zavod izdao je narandžasto upozorenje za dijelove Bosne i Hercegovine...

Džana Pinjo osvojila jednu od nagrada za najbolje glumačko ostvarenje u Jajcu

Na nedavno završenim 45. Pozorišnim/Kazališnim igrama Bosne i Hercegovine u Jajcu, jednom...

U Gornjem Moštru uhapšen muškarac zbog posjedovanja droge

Dana 15.07.2026. godine, u 21.50 sati, u mjestu Gornje Moštre, od strane...

Sramotan istup Vranješa, vrijeđao igrače BiH: Izbjeglice – krezubi mentoli glume mangupe, a dva lava ispred kuće

Bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine Ognjen Vranješ uputio je oštre riječi Tariku...