Početna Magazin Dragana Mirković godinama se bori s bolešću

Dragana Mirković godinama se bori s bolešću

38

Oduvijek omiljena u narodu i među kolegama, divi srpske estradne scene nije sve med i mlijeko u životu.

Jedna od najpopularnijih i najvoljenijih pjevačica Balkana, Dragana Mirković, može se pohvaliti karijerom koja traje decenijama i uspjehom koji je mnogima nedostižan.

Iako na prvi pogled njen život djeluje kao bajka, sa slavom i uspjehom došle su i neizbježne posljedice – zdravstveni problemi sa kojima se suočila posljednjih godina.

Prije nekoliko godina, Dragana je otkrila da joj je štitna žlijezda ozbiljno oštećena, što je prinuđuje da do kraja života koristi odgovarajuće lekove.

“Problemi sa štitnom žlezdom nastali su jer sam mnogo toga prećutala. Zaista zna da bude bolno kad osećate knedlu u grlu, kada želite nešto da kažete, a sami sebi ne dozvoljavate. Sve vam je jasno, svi znaju istinu, ali svi ćutimo”, otvoreno je podijelila Dragana jednom prilikom, prenosi Srbija danas.

Da bi obuzdala bolest, osim terapije, Dragana je odlučila da promijeni životne navike i unese pozitivne promjene u svakodnevicu.

Kako prenosi izvor blizak pjevačici, ona se okrenula prirodnim suplementima koji detoksikuju organizam i značajno pomažu funkciji štitne žlezde.

“Reč je o prirodnim detoks suplementima koji pomažu telu i poboljšavaju rad štitne žlezde,” rekao je izvor za „Alo!” i dodao:

“Dragana je, uz upotrebu suplemenata, promenila i način ishrane, što joj nije predstavljalo problem jer ionako vodi računa o kilaži. Svesna je da je zdrava ishrana najbolja prevencija starenja. Ovaj novi režim ne samo da će pospešiti rad njene štitne žlezde, već će joj doneti i dodatne benefite.”

Možda vas zanima

IstaknutoSport

Amar Osim o nastupu Zmajeva: Matematički smo u igri, ali ovako ne možemo daleko

Remi Bosne i Hercegovine protiv Kanade (1:1) u prvom kolu Svjetskog prvenstva...

Grad Visoko / Foto: Visokoin.com
Bosna i HercegovinaVijesti

Sunčan i topao vikend pred nama: Temperature do 32 stepena

U Bosni i Hercegovini danas se očekuje sunčano vrijeme uz malu do...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Bruceloza se ubrzano širi u BiH, podaci su alarmantni

Bruceloza se posljednjih mjeseci širi među stanovnicima u FBiH, a najviše slučajeva...

Sport

Barbarez nakon remija na otvaranju prvenstva: Zaslužen bod, imamo jasan cilj

Selektor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine, Sergej Barbarez, izrazio je zadovoljstvo osvojenim...

IstaknutoSport

Vodili pa remizirali s Kanadom: Bod za nadu u drugi krug

Reprezentacija Bosne i Hercegovine remizirala je protiv Kanade u prvom kolu Svjetskog...

InternetIstaknuto

Šta se dešava? Facebook, Instagram i Messenger trenutno ne rade

Korisnici širom Bosne i Hercegovine, ali i u svijetu od poslijepodnevnih sati...

Crna HronikaSvijet

Horor na auto-putu u Mađarskoj, osam poginulih

Najmanje osam osoba izgubilo je život u dvije povezane saobraćajne nesreće koje...

Visoko

Ministarstvo finansija ZDK okupilo predstavnike kantonalnih ministarstava finansija: Programsko budžetiranje ključna tema sastanka

Ministarstvo finansija Zeničko-dobojskog kantona organizovalo je u Zenici sastanak predstavnika kantonalnih ministarstava...