Početna Bosna i Hercegovina Crna Hronika DRAMA! Sarajlije ukradenom Toyotom u Zenici bježale od policije, uhvaćeni kod Kaknja

DRAMA! Sarajlije ukradenom Toyotom u Zenici bježale od policije, uhvaćeni kod Kaknja

46

U Zenici je danas policija zaustavljala jedno vozilo, no oni su se oglušili na signal policije, te se onda krenulo u potragu za tim osobama.

Sve se to dešavalo danas u 14:45 u mjestu Radakovo na magistralnom putu M-17.

– Patrola policije je pokušala zaustaviti putničko motorno vozilo marke Toyota, na šta se vozač vozila oglušio i nastavio se kretati prema Kaknju. Patrola PU Centar se dala u potjeru za navedenim vozilom, koje se uključilo na autoput A-1 prema Kaknju, da bi u mjestu Tičići, Općina Kakanj, sustigli ga i uspjeli zaustaviti – kazao je za portal “Avaza” Samir Valentić, portparol MUP-a KS.

Utvrđeno je da je vozač spomenutog vozila E. H. (1983.) iz Sarajeva, a suvozač A. K. (1985.), također iz Sarajeva.

– Izvršenim promjenama u evidencijama je utvrđeno da je vozilo Toyota otuđeno 23. februara u sarajevskoj Općini Centar. Navedena lica su lišena slobode i sprovedeni su u PU Kakanj, gdje je nad istim zavedena kriminalistička obrada, dok je također vozilo Toyota prevezeno pred PS Kakanj. Istražitelji PS Kakanj nastavljaju rad po ovom događaju.

Možda vas zanima

IstaknutoVisoko

Sve veći interes za historiju i kulturu: Stotine učenika posjetile Zavičajni muzej Visoko

Zavičajni muzej Visoko bilježi značajan porast organizovanih školskih i edukativnih posjeta tokom...

Vijesti

Blanuša: Ja sam kandidat za predsjednika Republike Srpske, konačna odluka 7. juna

Glavni odbor Srpske demokratske stranke će na sjednici 7. juna donijeti konačnu...

Sport

Đokovića zbog poraza u Parizu čeka veliki pad na ATP listi

Novak Đoković završio je nastup na ovogodišnjem Roland Garrosu već u trećem...

Crna Hronika

Uhapšen muškarac zbog prijetnji MUP-u RS preko Facebooka

Prijedorska policija uhapsila u četvrtak (28. maja) D.Ć. iz Prijedora zbog sumnje...

BiznisSvijet

Sarajevski Euro-Asfalt dobio posao u projektu od milijardu eura u Evropskoj uniji

U Rumuniji je potpisan ugovor za izgradnju prve dionice autoputa A8 Târgu...

Bosna i HercegovinaVijesti

Zbog požara kod Jablanice zatražena pomoć helikoptera Oružanih snaga BiH

Zbog aktivnog požara borove šume na nepristupačnom terenu u rejonu Pisvira kod...

Kuća i vrtLifestyle

Navike zbog kojih će vaš dom uvijek izgledati sređeno

Tajna sređenog doma leži u malim, gotovo neprimjetnim navikama koje se ponavljaju...

Lifestyle

Trik za rashlađivanje sobe tokom vrućih noći bez klime

Ako vam je tokom noći prevruće i teško zaspite, posebnodanima kada dnevne...