Edin i Amra Džeko organizovali zajedničku proslavu rođendana za svoju djecu

189

Edin Džeko i njegova supruga Amra priredili su zajedničku rođendansku proslavu za svoju djecu – kćerku Daliu, koja je napunila pet godina, i sina Danija, koji je obilježio osmi rođendan.

Slavlje je okupilo članove porodice, bliske prijatelje i brojne mališane, a atmosfera je bila ispunjena radošću i dječijom grajom, piše magazin Azra. Posebna pažnja posvećena je detaljima – od dekoracija i rođendanske torte do zabavnog programa i igara, čime je ovaj dan postao poseban za sve prisutne.

Dalia i Dani uživali su u druženju sa svojim prijateljima, dok su Edin i Amra s ponosom posmatrali svaki trenutak slavlja. Fotografije sa proslave ubrzo su se pojavile na društvenim mrežama, gdje su izazvale brojne pozitivne reakcije i komentare obožavatelja.

Ova proslava još jednom je potvrdila da Džeko i njegova porodica veliku pažnju poklanjaju zajedničkim trenucima, nastojeći da posebni datumi ostanu nezaboravna uspomena i za djecu i za njihove najbliže.

Možda vas zanima

MEGA EM otvorio prvi edukativni trening centar za autoreparaturu u BiH: Znanje kao temelj budućnosti struke!

Kompanija iz Visokog pokrenula je jedinstven edukacijski centar s ciljem podizanja standarda...

KAHVEDŽIĆ (Selver) ISMET 29.07.2026. u 18:00 sati

KAHVEDŽIĆ (Selver) ISMET 29.07.2026. u 18:00 sati Dodajte Visokoin.com u omiljene izvore...

Čelnici GSS-a Zenica putuju u Rusku Fedreraciju po preživjele planinare Adilovića i Vidimlića

Čelni ljudi Gorske službe spašavanja Stanica Zenica danas će sa Sarajevskog aerodroma...

U oktobru jedna od najvećih izbornih promjena, s glasačkih listića nestaju imena kandidata

Glasački listići za opšte izbore u oktobru donose jednu od najvećih promjena...

Preminuo general Ramiz Dreković, ratni komandant Armije RBiH

U Sarajevu je u 69. godini života preminuo Ramiz Dreković, penzionisani general...

MUP ZDK: Za četiri dana 974 kazne, 91 pijani vozač i 10 slučajeva droge

Policijski službenici Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Zeničko-dobojskog kantona su u periodu...

Vedrana Rudan potresla javnost: Umirem, porodica me pere i presvlači

Hrvatska književnica Vedrana Rudan, koja se već neko vrijeme suočava s teškom...

Kamera snimila muškarca koji je zapalio vanjski oltar u Međugorju

Nadzorna kamera zabilježila je trenutak kada nepoznati muškarac prilazi prostoru vanjskog oltara...

Zoster stiže u Visoko: Veliki koncert 22. augusta na Trgu Matrakčije

VISOKO – Ljubitelje kvalitetne muzike očekuje odlična atmosfera u subotu, 22. augusta...