Elektroprivreda BiH: Nije došlo do poskupljenja električne energije

139

Elektroprivreda BiH obavijestila je potrošače da nije došlo do promijene u cijeni električne energije, te da su veći računi u domaćinstvima posljedica enormnog povećanja korištenja električne energije zbog grijanja.

Iz ovog preduzeća pozivaju kupce da, ukoliko imaju nejasnoće u vezi s računima za električnu energiju, kontaktiraju elektrodistribucije.

“Kupcima čiji obračun utroška električne energije odstupa od očekivanog, upućuje se poziv na podnošenje zahtjeva za reklamaciju koju će razmotriti stručne službe.

Ukoliko se utvrdi da je prigovor opravdan, iznosi računa će biti korigovani”, navedeno je iz Elektroprivrede.

Možda vas zanima

Vlada ZDK podržala 80 projekata iz oblasti zaštite okoliša

Ministarstvo za prostorno uređenje, promet i komunikacije i zaštitu okoline Zeničko-dobojskog kantona...

Haland želi život na farmi: Traktor i krave su moj san

Erling Haland i norveška reprezentacija plasirali su se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva,...

U akciji “Pumba” oduzeta marihuana i kokain

Policijski službenici Policijske uprave Banja Luka realizovali su operativnu akciju kodnog naziva...

Teška nesreća u Austriji, vatrogasci iz smrskanog automobila izvlačili porodicu iz BiH

Tročlana porodica iz Bosne i Hercegovine povrijeđena je u teškoj saobraćajnoj nesreći...

Masakr u Biljanima: Beba Amila i njen brat Almir pronađeni u zagrljaju majke

Udruženje za društvena istraživanja i komunikacije (UDIK) podsjetilo je danas, povodom godišnjice...

Novi zakon u BiH: Kazna do 20.000 KM za otkrivanje identiteta zviždača

Novi zakon o zaštiti osoba koje prijavljuju korupciju i druge nepravilnosti u...

Teška nesreća, poginula dva mladića

Dvojica mladića, Đ. M. (24) i M. M. (25), poginula su u...

Ovaj grad u BiH ima više od 150 milionera, ali i dalje nema riješene vodu i kanalizaciju

Živinice se godinama u javnosti spominju kao “grad milionera”, a procjene govore...