Početna Magazin Gal Gadot i Selena Gomez pomele crvene tepih

Gal Gadot i Selena Gomez pomele crvene tepih

81

Slavne zvijezde okupile su se sinoć na 97. dodjeli Oscara, a neki su oduševili svojim outfitima.
Neke od najpoznatijih svjetskih zvijezda prisustvovale su 97. dodjeli Oscara, a neki su se posebno istaknuli svojim modnim kombinacijama.

Pjevačica Raye proglašena je jednom od najbolje odjevenih zvijezda večeri.

Raye je nosila haljinu brenda Vivienne Westwood, napravljenu posebno za nju. S korzetom koji je imala na haljini je naglasila vitku liniju, a oduševila je i s odabirom nakita.

Jednu od upečatljivijih modnih kombinacija imao je slavni glumac Jeff Goldblum. Umjesto klasičnog odijela koje najčešće možemo vidjeti na crvenom tepihu, Jeff je odabrao bijeli sako, crne hlače te šarenu košulju i neobične detalje.

U crvenom je zablistala i glumica Gal Gadot. Gal je nosila crvenu haljinu do poda, bez rukava, a iskombinovala ju je s jednostavnim, ali efektnim nakitom.

Glumac Timothee Chalamet bio je među najbolje odjevenima na crvenom tepihu. Mladi glumac je odabrao upečatljivo žuto odijelo koje je iskombinovao sa žutom košuljom i crnim cipelama.

Pjevačica Doja Cat oduševila je hrabrim modnim odabirom. Doja je na crveni tepih stigla u haljini do poda s tigrastim uzorkom, s dubokim dekolteom.

Jedna od najbolje odjevenih zvijezda večeri bila je Cynthia Erivo. Glumica je nosila upečatljivu tamno zelenu haljinu sa zanimljivim ovratnikom, a iskombinovala ju je s dijamantnim nakitom.

Selena Gomez odabrala je haljinu brenda Ralph Lauren na kojoj je radio tim od 12 ljudi, a koja je bila napravljena od 16.000 kapljica stakla i ručno ušivenih kristala. Pripijenu haljinu u kojoj je naglasila vitku figuru je iskombinovala s upečatljivom ogrlicom, prenosi Jutranji list.

Glumica Zoe Saldana imala je jednu od najupečatljivijih kombinacija večeri. Haljina brenda Saint Laurent bila je napravljena od mrežastog materijala na gornjem dijelu, dok je suknja bila napravljena od materijala boje vina.

Glumica i pjevačica Ariana Grande odabrala je haljinu predstavljenu prije nekoliko dana na reviji brenda Schiaparelli. Zanimljiva haljina bila je u ružičastoj boji po kojoj je Ariana i prepoznatljiva.

Legendarna Demi Moore na crveni tepih je stigla u Giorgio Armani haljini, napravljenoj samo za nju. Haljina je na sebi imala izvezene kristale, duboki dekolte te nabrane detalje na bokovima.

Sve prisutne oduševila je i glumica Halle Berry koja je doslovce zablistala na crvenom tepihu. Halle je nosila pripijenu haljinu sa staklenim detaljima brenda Christian Siriano.

Možda vas zanima

MEGA EM otvorio prvi edukativni trening centar za autoreparaturu u BiH: Znanje kao temelj budućnosti struke!

Kompanija iz Visokog pokrenula je jedinstven edukacijski centar s ciljem podizanja standarda...

Nakon UEFA-e i Concacaf odbio prijedlog FIFA-e

Nakon što su svi evropski fudbalski savezi u zajedničkoj izjavi ranije u...

Beč: Maloljetnici iz BiH uslovno osuđeni, žrtve se sažalile na njih

Sud u Beču donio je osuđujuću presudu za dvoje tinejdžera, oboje 14...

Kralupi/Slatina: Nesavjesno odlaganje otpada izazvalo revolt mještana

Stanovnici Kralupi/Slatina upozoravaju na dugotrajan problem nesavjesnog odlaganja otpada pored kontejnera. Prema...

Mirza Ganić – gradonačelnik koji je uvijek uz građane Visokog

Gradonačelnik Visokog Mirza Ganić još jednom je pokazao da je uz svoje...

AHMETOVIĆ (Salko) BESIMA 31.07.2026. u 18:00 sati

AHMETOVIĆ (Salko) BESIMA 31.07.2026. u 18:00 sati Dodajte Visokoin.com u omiljene izvore...

KUNIĆ (Ibrahim) RASIM 31.07.2026. u 18:00 sati

KUNIĆ (Ibrahim) RASIM 31.07.2026. u 18:00 sati Dodajte Visokoin.com u omiljene izvore...

Poljak otkrio motive vandalizma: “Htio sam pokazati da je Međugorje prevara”

U Sudu BiH je danas održano ročište za određivanje pritvora poljskom državljaninu...

U Federaciji BiH donesen Zakon o boračkom dodatku

Jednoglasnom odlukom na današnjoj vanrednoj sjednici Doma naroda Parlamenta FBiH, Federacija BiH...