Uposlenici Hitne medicinske pomoći Doma zdravlja Visoko poslali su snažnu poruku podrške fudbalskoj reprezentaciji Bosne i Hercegovine pred odlučujuću utakmicu protiv selekcije Katara.
Okupljeni ispred vozila hitne pomoći, sa zastavom Bosne i Hercegovine u rukama i dresovima reprezentacije, visočki medicinari poželjeli su sreću našim Zmajevima u važnom susretu koji može imati veliki značaj za nastavak takmičenja.
Ovim gestom još jednom su pokazali zajedništvo i podršku sportistima koji s ponosom predstavljaju Bosnu i Hercegovinu na međunarodnoj sceni.
Sretno Zmajevi, Visoko je uz vas!

