Početna Biznis Isak riješio dugogodišnji problem u KPZ Zenica: Radnici sretni, sad će imat veća primanja

Isak riješio dugogodišnji problem u KPZ Zenica: Radnici sretni, sad će imat veća primanja

103

U Kazneno-popravnom zavodu Zenica danas je direktor Rusmir Isak donio rješenje za dugogodišnji problem koji ovaj Zavod ima, a radi se o isplati prekovremenih sati.

Ovaj gest direktora Isaka izazvao je oduševljene svih zaposlenih u KPZ ZT Zenica, a riječi zahvale nisu štedjeli ni u Sindikatu koji su sve vrijeme vršili pregovore s direktorom Isakom.

Objavu Sindikata KPZ ZT Zenica prenosimo u nastavku:

“U skladu s današnjim sastankom s direktorom i njegovim pomoćnicima, na kojem smo razgovarali o budućnosti isplate prekovremenih sati za koje se borimo godinama, te donijeli zaključak da se ubuduće prekovremeni rad plaća, želim se javno zahvaliti direktoru Rusmiru Isaku ispred sindikata.

**Zahvalnica Direktoru Rusmiru Isaku**

Poštovani gospodine Isak, Sindikat zaposlenika KPZ Zenica izražava iskrenu zahvalnost za Vaš izuzetan angažman i predanost u rješavanju dugogodišnjeg problema naplate prekovremenih sati. Vaša odlučnost i hrabrost u ovom procesu nisu samo poboljšali radne uvjete zaposlenika, već su pokazali koliko Vam je stalo do naše domovine.

Vašim potezima, ne samo da ste riješili pitanja koja su mučila naše kolege godinama, već ste i značajno doprinijeli uštedi milionskih iznosa koje je država izdvajala za advokatske usluge i kamate. Ova ušteda je direktan dokaz Vaše odgovornosti prema zajednici i državi, te Vaše vizije boljeg sutra za sve nas.

Lider poput Vas, koji radi za dobrobit svojih zaposlenika i cijele države, zaslužuje širu podršku. Uvjereni smo da će i drugi ići putem kojim ste Vi krenuli, čineći prave stvari za naše društvo.

Još jednom, hvala Vam na svemu što ste učinili i što i dalje činite.

S poštovanjem, Sindikat zaposlenika KPZ Zenica

Možda vas zanima

Vijesti

Stanje na putevima: Radovi i posebne regulacije saobraćaja širom BiH

Uslovi za vožnju jutros su povoljni i saobraća se po suhom kolovozu,...

SvijetVijesti

Haos u Njemačkoj: Pao cijeli željeznički sistem, putnici ostali blokirani širom zemlje

Njemačka željeznička kompanija Deutsche Bahn saopćila je da se njene usluge ponovo...

Grad Visoko / Foto: Visokoin.com
Vijesti

Sunčano uz umjerenu oblačnost, popodne mogući pljuskovi sa grmljavinom

U Bosni i Hercegovini se prijepodne očekuje sunčano vrijeme uz malu do...

SvijetVijesti

Njemačka planira reformu penzionog sistema: Viša dob i novi investicioni fond

Povjerenstvo koje je imenovao njemački kancelar Friedrich Merz predložilo je uvođenje penzionog...

Magazin

Sejo Brajlović unaprijed platio RTV taksu BHRT-u za 30 godina

Dok se BHRT godinama suočava s ozbiljnim finansijskim poteškoćama i neizvjesnom budućnošću...

BiznisIstaknuto

Gorivo u BiH najjeftinije od februara: Dizel već od 2,60 KM po litru

Dizel u Bosni i Hercegovini na pojedinim benzinskim pumpama trenutno košta oko...

Vijesti

Predsjedavajući Općinskog vijeća brutalno prijetio načelniku, psovao mu Boga

U zgradi Općine Bugojno jutros se dogodio ozbiljan incident kada je predsjedavajući...