Početna Magazin Isplivala fotka Karleuše i Pi Didija nastala u njegovoj kući (FOTO)

Isplivala fotka Karleuše i Pi Didija nastala u njegovoj kući (FOTO)

51

Američki reper Šon Didi Kombs nedavno je došao na sud u Menhetnu, gdje je suočen s ozbiljnim optužbama za reketiranje, zavjere i seksualnu trgovinu ljudima.

Poznato je da je Didi bio u društvu najvećih svjetskih imena iz svijeta muzike i filma, a u njegovom društvu našla se i pjevačica Jelena Karleuša.

Nakon što je njena fotografija sa Didijem krenula da kruži mrežama, ona se sada oglasila i objasnila šta se tada desilo:

“Povodom eksplozivnih i netačnih naslova, kao i zbog budalaština po društvenim mrežama, primorana sam da reagujem. Ova slika je nastala veoma davno u kući Pi Didija i ono što se na slici ne vidi jeste da smo u društvu drugih najvećih američkih zvezda muzike i filma. Jedan od najvećih nas fotografiše. Nebitno ko. Svakako nisam sama, prisutan je i moj tadašnji partner i nije se dešavalo ništa neprimereno. Pi Didi se uvek ponašao normalno i kulturno.

U životu sam oduvek imala i imam bliske kontakte sa, za javnost, velikim svetskim zvezdama ali o njihovim imenima nikada nisam i nikada neću pričati niti obaveštavati planetu sem kada oni to sami ne obelodane, kao Kanje itd. Prezirem sindrom linča i napada mase na javne ličnosti koja mnogima presuđuje pre suda, na koje se mnogi kače zarad slave i govore neistine zarad sticanja materijalne dobiti. Svi se sećamo godina kada su po sudu prevarili Majkla Džeksona, a na kraju se ništa od toga nije dokazalo sem da mediji od svakog mogu da naprave anđela, ali i crnog đavola”, navela je Jelena.

Možda vas zanima

Visoko

Ko će naslijediti Mirzu Ganića? Već se spominju dva imena iz SDA Visoko

Odluka aktuelnog gradonačelnika Visokog Mirze Ganića da se kandiduje za Federalni parlament...

IstaknutoVisoko

Visoko na nogama nakon velike pobjede Zmajeva!

Nakon fantastične pobjede nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine nad Katarom rezultatom 3:1...

Sport

Džeko ispisao historiju: 150. nastup za Bosnu i Hercegovinu

Kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko upisao je još jedan...

Visoko

Humani heroji uz sportske heroje: Hitna pomoć Visoko bodri Zmajeve

Uposlenici Hitne medicinske pomoći Doma zdravlja Visoko poslali su snažnu poruku podrške...

IstaknutoVisoko

Psi lutalice ponovo siju strah: Porodica iz Visokog pretrpjela veliki gubitak

U naselju Taukčići, koje pripada Mjesnoj zajednici Kula Banjer, dogodio se težak...

Bosna i HercegovinaVijesti

Hurtić na audijenciji kod pape Lava XIV: Poruke mira i poziv za posjetu BiH

Ministar za ljudska prava i izbjeglice Bosne i Hercegovine Sevlid Hurtić prisustvovao...

Vijesti

Miljenku Jergoviću uručena nagrada za književnost “Aleksandar Tišma”

Međunarodna nagrada za književnost „Aleksandar Tišma“ svečano je uručena bosanskohercegovačkom i hrvatskom...