Početna Visoko Istraga o tragičnoj smrti Amile Hasanović dva mjeseca bez pomaka

Istraga o tragičnoj smrti Amile Hasanović dva mjeseca bez pomaka

42

Dva mjeseca kasnije, pitamo ko je odgovoran za to što nema nikakvih pomaka u istrazi o tragičnoj smrti mlade pjevačice Amile Hasanović?

Otac ove djevojke, bivše učesnice takmičenja “Zvijezda možeš biti ti” kako kaže saznao je prave razloge za kratak vremenski period i uredno predao čitav niz neoborivih dokaza nadležnim.

„Kompletnu dokumentaciju s dokazima sam predao nadležnim, istraga je aktivna i u toku je, čekam rezultate s vještačenja mobilnog uređaja, čekam da se istraga završi. Iskren da budem, previše sam razočaran sporošću kojom se odvija istraga i radom nadležnih. Tužiteljstvo, pa i policijski organi imaju čitav niz neoborivih dokaza, ali im to očigledno nije dovoljno da ovaj slučaj privedu kraju.“ – rekao je neutješeni otac Alija Hasanović


Lažna fotografija, podmetnuta putem društvene mreže Facebook, ključ je tragedije koja je dovela do gašenja života pjevačice Amile Hasanović. Nedugo prije što će Amila počiniti suicid dečka molila da nađu ko je podmetnuo lažnu fotografiju.

„Molila je Elmana da skupa nađu ko je podmetnuo lažnu fotografiju. Klela mu se životom da je lažna i da neko hoće da ih razdvoji. Molila je za pomoć, ali očigledno pogrešnu osobu. Tog dana uznemirena je otišla iz kuće i umjesto da dočekam njen povratak sa osmijehom na licu koji je uvijek krasio, dobili smo beskrajnu bol i život sa pola srca. Drugi dio počiva zajedno sa našim djetetom.“ – kazao nam je Alija

Otac Alija kako kaže,  svakako želi da kompletan slučaj i istraga se završi, a nakon toga će prezentirati javnosti pravu istinu.


Možda vas zanima

Visoko

Pretežno oblačno vrijeme danas u Visokom uz intervale sunca

U Visokom danas preovladava pretežno oblačno vrijeme uz povremene sunčane intervale tokom...

SvijetVijesti

Vrh beogradske policije povezan je s mafijaškim klanovima: Vučić nudi svoju verziju istine

Srbija je suočena s velikim političko-policijskim skandalom nakon što je otkriveno da...

Bosna i HercegovinaVijesti

Brčko: Uklonjen natpis “Srpska kuća” sa objekta bivše kockarnice

Sa objekta bivše kockarnice u Brčkom danas je uklonjen sporni natpis „Srpska...

Foto: Screenshot YouTube
Visoko

Mladi fudbaleri FK “Čaja” ponovo predstavljaju Visoko na UEFA turniru u Holandiji

Ekspedicija Fudbalskog kluba “Čaja” iz Visokog otputovala je u Holandiju, gdje će...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Bivši radnici Krivaje pred zgradom Vlade FBiH, traže rješenja za njihov status

Bivši radnici Krivaje iz Zavidovića danas su se okupili ispred zgrade Vlade...

Bosna i HercegovinaVisoko

Igor Stojanović posjetio Hram Svetog Prokopija u Visokom

Igor Stojanović posjetio je Hram Svetog velikomučenika Prokopija u Visokom, jedan od...

Vijesti

Delić podnio krivičnu prijavu protiv Amidžića zbog širenja mržnje i vrijeđanja Bošnjaka

Federalno ministarstvo rada i socijalne politike podnijelo je Federalnom tužilaštvu krivičnu prijavu...

Biznis

Nova Klas tjestenina: Kada domaći kvalitet inspiriše vrhunske kuhare

Miris domaće kuhinje često ne dolazi iz komplikovanih recepata, nego iz jednostavnih...