Početna Biznis JESMO LI U PARALELNOM UNIVERZUMU: MINISTAR ŠULIĆ TVRDI DA SU PROIZVODI POJEFTINILI OD 15 DO 30 POSTO

JESMO LI U PARALELNOM UNIVERZUMU: MINISTAR ŠULIĆ TVRDI DA SU PROIZVODI POJEFTINILI OD 15 DO 30 POSTO

158

Ministar trgovine i turizma Republike Srpske Denis Šulić izjavio je da je kampanja “Društveno odgovorni”, koja je krenula prije mjesec dana, dala odlične rezultate, da su proizvodi od 15 do 30 posto jeftiniji što daje priliku građanima da se snabdijevaju po povoljnijim cijenama.

Šulić je istakao da je sva roba široke potrošnje dio ove kampanje, kao i da će resorno ministarstvo nastaviti da iznalazi dodatne modalitete da bi se pomoglo stanovništvu.

“Trgovci su posljednji u lancu formiranja cijena proizvoda. Naši trgovci posluju sa najnižim maržama u regionu, čak sa manjim maržama i od trgovaca u Federaciji BiH, što je za javnu pohvalu”, rekao je Šulić za RTRS.

Možda vas zanima

Stanovnici Gornjih Rosulja mjesecima upozoravaju na problem pasa lutalica

Stanovnici Gornjih Rosulja, posebno građani koji žive u blizini raskrsnice ulica Muhameda...

Petar Ćorluka gradi hotelsko carstvo: Ima 4 objekta u BiH i Hrvatskoj, peti uskoro otvara vrata

Petar Ćorluka, čija je kompanija Violeta poznata po proizvodnji higijenskih proizvoda, posljednjih...

Omiš: Izgorjelo 106 vozila, 28 kuća i 45 plovila

U velikom požaru na području Omiša potpuno je izgorjelo 106 vozila, 28...

Zenički muftija sutra predvodi zajedničku dženazu za petero tragično preminulih zeničkih planinara

Tijela petero zeničkih planinara, koji su 25. jula ove godine izgubili živote...

Đuro u novoj ulozi: Prodavao karte pred tunelom Ravne

Poznati bh. umjetnik Branko Đurić Đuro okušao se u jednoj sasvim drugačijoj...

Prekid vodosnabdijevanja u Ramadanovcima, Dautovcima i dijelu Buka

Zbog vanrednih radova na otklanjanju kvara na vodovodnoj mreži, korisnici komunalnih usluga...

Stotine pacijenata u BiH čekaju organ, rješenje ni na pomolu

Više od 160 pacijenata u entitetu Federaciji Bosne i Hercegovine čeka transplantaciju...

Otac i kćerka preminuli u samo nekoliko sati razmaka

U Žepču će danas biti klanjana dženaza Azizu Derliću i njegovoj kćerki...