Početna Magazin Jeste li apsolutno sigurni da ženu znate dovesti do vrhunca?

Jeste li apsolutno sigurni da ženu znate dovesti do vrhunca?

114

U određenim situacijama žensko tijelo jednostavno ne funkcionira onako kako bismo htjeli, već upravo suprotno. Povodeći se za mitovima, a ne znajući istinu, mnoge žene se nerijetko srame ili pak okrivljuju sebe i druge.

Vrlo je teško imati zadovoljavajući seksualni život ako niste upoznati sa svim činjenicama. Zbog toga je, kako tvrdi doktorica Kerol Kvin, potrebno razotkriti sve motove o ženskom koji vladaju.

Klitoris je magična erogena tačka

Iako je većini žena klitoris najvažniji za vrijeme predigre, seksa i doživljavanja orgazma, svaka
žena ima drukčije želje oko njegove simulacije.
Jednostavno nije dovoljno klitoris samo dotaknuti i zadovoljiti ženu. Osim toga, klitoris nije baš tako mali organ kao što se misli, već doseže dužinu i do pet centimetara te stimulacijom nabubri i postane iznimno osjetljiv.

G-tačka ne postoji

Grafenbergova tačka, koja je dobila ime po doktoru Ernest Grafenbergu, doista postoji, ma što govorili, i može je se usporediti s prostatom kod muškaraca. G- tačka načinjena je od mekog tkiva koje okružuje uretru i kod određenog broja ljudi vrlo je osjetljiva na podražaj.

Također se često vjeruje i da svaka žena ima G-tačku te da se ona svakako mora pronaći kao bi seks bio kvalitetan. Međutim, istina je da, iako svaka žena ima G-tačku, neke žene jednostavno ne vole njezinu stimulaciji. Naime, dok će neke žene stimulacija G-tačke doslovno izludjeti, određeni broj žena isti dodir će iritirati.

Stimulacija bradavica je nužna kako bi se ženu dovelo u pravo raspoloženje

Istina je da neke žene uživaju u stimulaciju bradavica, a određene žene čak mogu doživjeti i orgazam za to vrijeme. Međutim, druge žene jednostavno ne vole ili uopće ne doživljavaju taj isti dodir.

Žene ne dožive orgazam za vrijeme seksa jer je seks trajao prekratko

Istina je ipak malo drukčija, naime, gotovo polovica žena nikada ne doživljava orgazam za vrijeme penetracije. Činjenica je da je velikom broju žena od dužine trajanja penetracije važnija tehnika te predigra koje osiguravaju kasniji orgazam.

Postoje tajne koje otkrivaju kako zadovoljiti svaku ženu

Iako su određeni trikovi u krevetu uvijek dobro došli, najvažniji trik koji će vam sigurno pomoći je da se usmjerite na ženu s kojom ste toga trenutka te obratite pažnju na sitnice. Naučite i zapamtite što voli i želi te što joj godi, te ćete zasigurno zaraditi laskavu titulu dobrog ljubavnika.

Uvijek se može prepoznati kad žena glumi orgazam

Nedavno istraživanje otkrilo je da su muškarci smatrali da su njihove partnerice doživjele orgazam dvadeset posto više puta nego što se to doista i dogodilo. Žene nerijetko glume orgazme i najbolji način da otkrijete kada to čine je razgovor. Tako ćete otkriti zašto to čine i što ih doista uzbuđuje – tada zasigurno neće imati potrebu glumiti.

(VisokoIN)

Možda vas zanima

CIK BiH upisao još četiri osobe na spisak za glasanje van BiH

Centralna izborna komisija (CIK) BiH donijela je danas, 13. avgusta, odluku o...

Evropa se najbrže zagrijava na svijetu, šta je razlog

Cijeli svijet postaje sve topliji, ali Evropa se zagrijava dvostruko brže od...

Pripadnici Deminerskog bataljona OS BiH pružili pomoć učesnicima saobraćajne nezgode

Pripadnici Deminerskog bataljona Brigade taktičke podrške Oružanih snaga Bosne i Hercegovine, vodnik...

Počeli radovi u Novobrdskoj ulici: Nakon kolektora slijedi sanacija 600 metara puta

U gornjem dijelu Novobrdske ulice u MZ Stari Grad počeli su radovi...

Sutra će biti isplaćen regres za oko 8.300 zaposlenih u institucijama i ustanovama u ZDK

Ministarstvo finansija Zeničko-dobojskog kantona izvršilo je sve neophodne radnje za sutrašnju isplatu...

Zatvorenik iz Visokog preminuo u bolnici nakon pokušaja samoubistva

Enver Burić zvani Braco (48) iz Visokog preminuo je u Kantonalnoj bolnici...

“Tojota” povlači 655.000 vozila zbog greške na displeju

Proizvođač automobila “Tojota” potvrdio je da povlači sa tržišta oko 655.000 vozila...

Sjajna Lana Pudar u polufinalu Evropskog prvenstva

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar nastavila je nastupe na Evropskom prvenstvu plasmanom...