Početna Visoko Kako se (ne) radi za novogodišnje praznike?

Kako se (ne) radi za novogodišnje praznike?

69

Federalno ministarstvo rada i socijalne politike saopštilo je da su neradni dani povodom obilježavanja Nove, 2025. godine srijeda 1. januar i četvrtak 2. januar 2025. godine.

Tokom ovih dana, poslodavci, ustanove, organi uprave i druge pravne osobe neće raditi, osim onih čija priroda posla zahtijeva neprekidan rad ili pružanje neophodnih usluga.

“Svim našim građanima želimo da praznične dane provedu u miru, radosti i dobrom zdravlju, te da u novoj 2025. godini ostvare ličnu i profesionalnu sreću”, saopšteno je iz Federalnog ministarstva rada i socijalne politike, prenosi Fena.

Možda vas zanima

Više od tri decenije nakon rata: U BiH se još traga za 7.500 nestalih

Više od tri decenije nakon rata, u Bosni i Hercegovini još se...

Mladi Visočani pokorili Pyramid Summer Cup 2026!

Sjajan uspjeh ostvarila je generacija 2010. godišta i mlađi, koja je osvojila...

Ermin Mahmić potpisao za turski Corum

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Ermin Mahmić potpisao je zvanično za turski klub...

Crvenoj zvezdi zbog veličanja Ratka Mladića prijeti oštra kazna

Zbog navijačkih transparenata koji veličaju preminulog haškog osuđenika Ratka Mladića, istaknutih na...

SDP Visoko bojkotuje svečanu sjednicu Gradskog vijeća

Predstavnici SDP-a Visoko najavili su da neće prisustvovati večerašnjoj svečanoj sjednici Gradskog...

Kriza u “Željeznicama”, sindikat prijeti obustavom rada u ponedjeljak

Iz Samostalnog sindikata saobraćajno-transportne djelatnosti ŽRS saopštili su da resorno ministarstvo, odnosno...

Švajcarska kompanija seli proizvodnju u BiH

Švajcarska kompanija planira preseliti proizvodnju u Bosnu i Hercegovinu, odnosno u Novi...

Aston Martin razmatra posljednji pravi ručni mjenjač

Ručni mjenjač je na izdisaju. Neće proći mnogo vremena prije nego što...