Početna Bosna i Hercegovina Keljmendijevi nepoželjni u Crnoj Gori

Keljmendijevi nepoželjni u Crnoj Gori

32

Na spisku nepoželjnih za ulazak u Crnu Goru nalaze se Keljmendijevi sinovi Elvis (31), Besnik (29) i Liridon (26), njegov polubrat Bećir i rođak Redžep.

Skoro svi članovi porodice Keljmendi, nalaze se na potjernicama zemalja u regionu, pa je shodno sigurnosnoj procjeni, donijeta odluka o zabrani njihovog boravka u Crnoj Gori, javili su crnogorski mediji.

Članovi Keljmendijeve porodice, osim Elvisa, ljetos su boravili u hotelu Casa Grande u Ulcinju.

Riječ je o članovima Keljmendijevog narkoklana koji su predmet interesovanja Europola, ali i Tužilaštva BiH.

Naser Keljmendi se nalazi na crnoj listi SAD-a i potjernici Interpola gdje je označen kao jedan od najopasnijih narkodilera na Balkanu.

Naseru Keljmendiju je pretpretresni sudija u Osnovnom sudu u Prištini produžio pritvor za još tri mjeseca, saopšteno je danas iz Euleksa.

Keljmendiju je pritvor produžen do 7. januara 2014. godine. Keljmendi je uhapšen u maju ove godine na osnovu naloga tužioca Euleksa, koji je pokrenuo istragu.

Keljmendi je pod istragom za organizovani kriminal, ubistvo i trgovinu narkoticima, a riječ je o istim krivičnim djelima za koja ga terete organi BiH.

(VisokoIN)

Možda vas zanima

MEGA EM otvorio prvi edukativni trening centar za autoreparaturu u BiH: Znanje kao temelj budućnosti struke!

Kompanija iz Visokog pokrenula je jedinstven edukacijski centar s ciljem podizanja standarda...

Busta Baboon predstavio novu pjesmu i spot „Gipsy Vibes“ sniman u Visokom

Bosanskohercegovački izvođač Busta Baboon objavio je novu pjesmu i videospot „Gipsy Vibes“,...

Veliki infrastrukturni projekat u Visokom: Počela izgradnja rezervoara u Prijekom

Grad Visoko nastavlja s realizacijom kapitalnih infrastrukturnih projekata usmjerenih na unapređenje kvaliteta...

Samo u BiH: Prijavio krađu, pa na kraju njega uhapsili

Banjalučka policija podnijela je izvještaj protiv B.V. iz Laktaša zbog sumnje da...

Rad nedjeljom se vraća svugdje, pa i u BiH? – Sindikati se pozivaju na analize EU

Radnici u bosanskohercegovačkom entitetu Republika Srpska traže neradnu nedjelju. Generalni sekretar Saveza...

Zvizdić osudio pozive na saslušanje zaposlenika MC Srebrenica – Potočari

Zamjenik predsjedavajućeg Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine Denis Zvizdić najoštrije...

Gradska uprava Visoko / Foto: Visokoin.com

Studenti, provjerite rezultate: Objavljena preliminarna lista stipendija Grada Visoko

Na osnovu raspisanog Konkursa za dodjelu stipendija redovnim studentima prvog i drugog...

U Visokom prijetio sugrađaninu smrću, policija ga odmah uhapsila

Dana 30.07.2026. godine, u 18,30 sati, u mjestu Malo Čajno, Grad Visoko,...

Penzionerima stiže povećana penzija za juli, evo kada počinje isplata

Federalni zavod za penzijsko i invalidsko osiguranje (FZ PIO) objavio je da...