Početna Bosna i Hercegovina Klanjana dženaza mladoj Enveri Gerović: “Trebala da se uda, ali Allah je tako odlučio”

Klanjana dženaza mladoj Enveri Gerović: “Trebala da se uda, ali Allah je tako odlučio”

98

U Bratuncu je zavladala tuga nakon što je objavljena vijest o preranoj smrti Envere Gerović, rođene 1994. godine.

Envera je bila kćerka Muje Gerovića, samohranog oca koji je u proteklom periodu preživio niz teških životnih iskušenja. Prije nekoliko mjeseci, Muji je izgorjela kuća. Uz pomoć dobrih ljudi, uspio je djelimično obnoviti svoj dom i vratiti se normalnom životu.

Međutim, sudbina ga je ponovno teško pogodila – izgubio je svoju voljenu kćerku, što predstavlja najteži udarac za svakog roditelja.

Dženaza i ukop obavljeni su danas na mezarju Velika Glogova u Gerovićima u Bratuncu.

”Envera je bila veoma inteligentna, završila je fakultet, imala je zaručnika, trebala da se uda, ali Allah je tako odlučio, kad je najslađe za život uzeo je Sebi. Cvijete mladi, ružu naša odmaraj, sigurni smo da ćeš boraviti u Džennetu”, oprostili su se na Facebook stranici Mjesna zajednica Konjević Polje.

Možda vas zanima

Visoko

Humani heroji uz sportske heroje: Hitna pomoć Visoko bodri Zmajeve

Uposlenici Hitne medicinske pomoći Doma zdravlja Visoko poslali su snažnu poruku podrške...

IstaknutoVisoko

Psi lutalice ponovo siju strah: Porodica iz Visokog pretrpjela veliki gubitak

U naselju Taukčići, koje pripada Mjesnoj zajednici Kula Banjer, dogodio se težak...

Bosna i HercegovinaVijesti

Hurtić na audijenciji kod pape Lava XIV: Poruke mira i poziv za posjetu BiH

Ministar za ljudska prava i izbjeglice Bosne i Hercegovine Sevlid Hurtić prisustvovao...

Vijesti

Miljenku Jergoviću uručena nagrada za književnost “Aleksandar Tišma”

Međunarodna nagrada za književnost „Aleksandar Tišma“ svečano je uručena bosanskohercegovačkom i hrvatskom...

BiznisVisoko

Bh. privrednik povlači ključne poteze: Počinje reorganizacija Livnice Visoko

Poznati bh. privrednik Adnan Smailbegović pokrenuo je reorganizaciju kompanije Livnica Visoko nakon...

Smrtovnice

HADŽIMEŠIĆ (Halim) SANIJA 25.06.2026. u 18:00 sati

HADŽIMEŠIĆ (Halim) SANIJA 25.06.2026. u 18:00 sati Dodajte Visokoin.com u omiljene izvore...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Sladić najavio dolazak toplotnog vala u BiH, temperatura će tokom noći biti 20 stepeni

Nedim Sladić, popularni bh. meteorolog, oglasio se na društvenim mrežama gdje je...