Početna Magazin Lexington obilježava 20. rođendan: Koncert u Sarajevu na Dan zaljubljenih

Lexington obilježava 20. rođendan: Koncert u Sarajevu na Dan zaljubljenih

245

Nakon dvije rasprodane Beogradske arene jedna od najpopularnijih grupa ovih prostora “Lexington band” turneju nastavlja i u Sarajevu i to na Dan zaljubljenih, 14. 2. 2025. godine gdje će proslaviti svoj 20. rođendan.

U toku su posljednje pripreme za noć punu ljubavi koja će se biti održana u Zetri.

“Radujem se koncertu u mom rodnom gradu. Nekako je posebno uzbuđenje jer smo do sada u Sarajevu nastupali u manjim prostorima i sada je vrijeme i sada je ta noć kada ćemo sve napraviti na velikoj sceni. Divna je noć, lijep povod, dan ljubavi, a naše pjesme su pune ljubavi, a znam, dobro poznajem publiku ovdje i znam da će to biti noć za pamćenje. Radujem se svemu i jedva čekam da se desi, Sarajevo će mi možda biti i jedan od najdražih koncerata”, kazao je frontmen benda Bojan Vasković.

Ova turneja je nešto potpuno drugačije od onog sto je do sada “Lexington” radio. Ovo je slavljenička godina, 20 godina karijere, promovišu novi, peti studijski album. Turneja “Dođi ove noći” je već krenula vrlo uspješno i sarajevski koncert stiže u pravo vrijeme.

“Meni je najvažnije da ljudi dođu raspoloženi, a mi ćemo se potruditi da dernek bude nezaboravan i da svi zajedno, kao što smo i do sada navikli, pravimo nove uspomene i nešto za pamćenje. Obećavam vam od srca noć za pamćenje”, poručio je za kraj Bojan.

“Dođi ove noći” je poziv da baš u rodnom gradu pjevača Bojana Vaskovića dođete i zajedno s momcima iz grupe proslavite veliki jubilej, na spektaklu svjetskih razmjera, uz njihove najveće hitove kao što su “Dobro da nije veće zlo”, “Donesi”, “Potraži me”, “Pijane usne”, “Dugujem ti sebe”, “Cvijeće”, “Kako je tako je”, “Bosanku” i mnoge druge.

Karte možete kupiti putem sistema kupikartu.ba i na prodajnom mjestu na platou “Skenderije”.

Možda vas zanima

Zaposlenik Suda BiH optužen da je prisvojio skoro 200.000 KM privremeno oduzetog novca

Sud Bosne i Hercegovine potvrdio je optužnicu protiv Seada Bublina, zaposlenika Suda...

Vodstvo FIFA-e priznalo pogreške, evo kakav je njegov stav prema Infantinu

Svjetska nogometna federacija (FIFA) priznala je da je napravila propuste u vezi...

Forto: Profesionalni vozači ne mogu više čekati – Evropskoj komisiji ponudili smo provodivo rješenje

Ministarstvo komunikacija i prometa Bosne i Hercegovine predložilo je Evropskoj komisiji privremeno...

Rudnici uglja u ZDK dobili dodatnih 30 dana za ovjeru knjižica za svoje zaposlene

Zavod zdravstvenog osiguranja Zeničko-dobojskog kantona omogućio je dodatni rok od 30 dana...

Severina predstavila novu pjesmu “Pozovi me ti”

Nakon što je pjesma “Nisam kriva ja” (“Bezosjećajna”) u samo šest dana...

Musa i Kenan Kamenjaš dobili veliko pojačanje u klubu

Dubai Basketball nastavlja jačati ekipu za novu sezonu Eurolige, a bh. reprezentativci...

Visoko: U Topuzovom Polju uhapšen zbog droge

Dana 05.08.2026. godine, u 17,10 sati, u mjestu Topuzovo polje, Grad Visoko,...

Teška nesreća: Četiri osobe ozlijeđene, među njima i dijete

Četiri osobe, među kojima i dijete rođeno 2025. godine, zadobile su teške...