LUDNICA U NJEMAČKOJ: Gosti poveli 3:0, pa doživjeli neviđeni debakl, pogledajte golove…

Domaćini su se popeli na peto mjesto s 42 boda, dok je Regensburg ostao na prvom mjestu s 52 boda.

Spektakl na utakmici treće njemačke lige između Sandhausen i Regensburg. Gosti su nakon 11 minuta vodili sa 3:0, zahvaljujući Ganausu (3), Vietu (8) i Kotheru (11), ali se tim Sandhausen vratio i preokrenuo rezultat.

Do odmora su domaćini uspjeli izjednačiti golovima Greila (13), Bena Balle (15) i Burcua (38). Sve do 60. minute je na semaforu bilo 3:3, a onda kreće debakl gostiju.

Greil pogađa za 4:3, osam minuta kasnije Burcu pogađa za 5:3, da bi sve začinio Otto golom s penala u 82. minuti za konačnih 6:3.