Mašina otkinula ruku radniku

194

Dušanu M. (41) iz Prijedora je, tokom nezgode na radu, mašina otkinula ruku, potvrdili su “Nezavisnim novinama” izvori bliski istrazi.

Ovaj slučaj je Policijskoj upravi Prijedor prijavljen juče oko 14.45 časova, a dogodio se istog dana, ujutru, u pogonu firme za preradu drveta u Prijedoru. Iz policije su naveli da je uz prisustvo inspektora rada izvršen uviđaj.

“Utvrđeno je da je radnik firme, D.M. iz Prijedora, teško povrijeđen na mašini za mrvljenje drvne mase – drobilici”, rekli su iz policije.

Radnik je zbog povreda prevezen na Univerzitetski klinički centar Republike Srpske u Banjaluci.

“Pripadnici Policijske uprave Prijedor preduzimaju sve potrebne mjere i radnje na utvrđivanju okolnosti prijave i zadobijanja povreda”, naveli su iz Policijske uprave Prijedor.

“Pacijent D.M. primljen je juče u Univerzitetski klinički centar Republike Srpske sa amputacijskom povredom desnog ramena koja je hirurški zbrinuta. Pacijent je za sada stabilnog zdravstvenog stanja, te se njegovo liječenje i praćenje nastavlja u Klinici za ortopediju i traumatologiju”, rečeno je za “Nezavisne novine” iz UKC RS.

Možda vas zanima

MEGA EM otvorio prvi edukativni trening centar za autoreparaturu u BiH: Znanje kao temelj budućnosti struke!

Kompanija iz Visokog pokrenula je jedinstven edukacijski centar s ciljem podizanja standarda...

Otvoreno pismo Centralnoj izbornoj komisiji BiH: “Izmijenite sporni sadržaj glasačkog listića koji se tiče izbora članova Predsjedništva BiH”

Vijeće Kongresa bošnjačkih intelektualaca (VKBI) poziva Centralnu izbornu komisiju BiH da izmijeni...

Ministarstvo za ljudska prava i izbjeglice BiH osiguralo 70.000 KM za Dom zdravlja Stari Grad Mostar

JU Dom zdravlja Stari Grad Mostar realizirao je projekt “Unapređenje seksualnog i...

Hurtić stao uz 22 otpuštena radnika Komunalnog: Lično ću platiti njihove advokate

Ministar za ljudska prava i izbjeglice Bosne i Hercegovine Sevlid Hurtić sastao...

Ljubavna drama završila na sudu: Bivšem partneru razlupala automobil sjekirom

Okružno javno tužilaštvo u Trebinju podiglo je, a Osnovni sud u Foči...

Nedim Sladić otkrio do kada će temperature ići do 41 stepen

Temperature od 34 do 41 stepen zadržaće se najmanje do 5. avgusta,...

Šokantan slučaj u BiH: Nakon svađe sjekirom povrijedio pet krava

Policija sumnjiči M.M. iz Šipova da je nakon verbalne rasprave, sjekirom posjekao...

Odgođen fudbalski Superkup Bosne i Hercegovine

Komitet za takmičenje Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine (N/FS BiH) donio je...

BMW ukida 8.000 radnih mjesta širom svijeta

Njemački proizvođač automobila BMW će ukinuti 8.000 radnih mjesta širom svijeta, a...