Početna Bosna i Hercegovina Mijatović odgovara na napade: Uzbuđenje je na vrhuncu, puca se iz svog oružja

Mijatović odgovara na napade: Uzbuđenje je na vrhuncu, puca se iz svog oružja

61

Ne stišava se organizovana akcija od sinoć, uzbuđenje je na vrhuncu, puca se iz svog oružja, objavio je na svom profilu na Facebooku Vojin Mijatović.

Potpredsjednik SDP-a Bosne i Hercegovine i federalni ministar razvoja, preduzetništva i obrta Vojin Mijatović dao je žestok intervju na FACE TV koji je izazvao brojne reakcije.

Mijatović: Dajte malo maštovitije
Predsjednik Stranke za BiH Semir Efendić čak je poručio da je Mijatović “agent Srbije”.

“Kako se usudio neki tamo Vojin da dira nekoga, otkud “vlahu” iz RS-a pravo da išta kaže i da dođe u Sarajevo”, navodi Mijatović i u nastavku dodaje:

“Ređaju se “likovi iz bajke” sa samo jednom matricom ovo je napad na Bošnjake, on je uzp-snsd-ohr nametnuti zamjenik premijera i ministar, Dodikov čovek, agent Beograda….

Dajte malo maštovitije to, dajte malo pogledajte svoj izborni rezultat, dajte malo shvatite da je Bosna i Hercegovina država svih nas.

Dok se krijete iza lažnog patriotizma, SDP BiH samo u Banja Luci ima 2 poslanika u NSRS, a vi nemate ni poštansko sanduče, ja sam imam više glasove nego vaša stranka u celoj BiH, a na koncu bez puno nervoze pa tek smo počeli, biće dana i da razmenjujemo mišljenja i da građanima pokažemo, šta je ko i ko je ko.

Ponosan na glavni grad
Moram vas obavestiti 2023. je godina, ova država je zemlju svih naroda i gradana, a vi se morate naučiti živeti i sa Vojinom i sa Robertom jer da vam kažem nemojte se ljutiti, polako to u sebi shvatite, u ovoj zemlji žive i Srbi i Hrvati koji beskrajno vole svoju domovinu Bosnu i Hercegovinu, a Sarajevo je i naš glavni grad i ponosni smo na njega.

Nemojte se ljutiti kao Dodik, ja se borim da svi budemo Bosanci i Hercegovci na svakom pedlju BiH jer to je Bosna i Hercegovine, ni srpska, ni bošnjačka ni hrvatska, ali i srpska i bošnjačka i hrvatska.

Živeli momci, svu sreću vam želim idemo raditi neće se država napraviti od lažnog patriotizma”, poručio je Mijatović.

Možda vas zanima

CIK BiH upisao još četiri osobe na spisak za glasanje van BiH

Centralna izborna komisija (CIK) BiH donijela je danas, 13. avgusta, odluku o...

Evropa se najbrže zagrijava na svijetu, šta je razlog

Cijeli svijet postaje sve topliji, ali Evropa se zagrijava dvostruko brže od...

Pripadnici Deminerskog bataljona OS BiH pružili pomoć učesnicima saobraćajne nezgode

Pripadnici Deminerskog bataljona Brigade taktičke podrške Oružanih snaga Bosne i Hercegovine, vodnik...

Počeli radovi u Novobrdskoj ulici: Nakon kolektora slijedi sanacija 600 metara puta

U gornjem dijelu Novobrdske ulice u MZ Stari Grad počeli su radovi...

Sutra će biti isplaćen regres za oko 8.300 zaposlenih u institucijama i ustanovama u ZDK

Ministarstvo finansija Zeničko-dobojskog kantona izvršilo je sve neophodne radnje za sutrašnju isplatu...

Zatvorenik iz Visokog preminuo u bolnici nakon pokušaja samoubistva

Enver Burić zvani Braco (48) iz Visokog preminuo je u Kantonalnoj bolnici...

“Tojota” povlači 655.000 vozila zbog greške na displeju

Proizvođač automobila “Tojota” potvrdio je da povlači sa tržišta oko 655.000 vozila...

Sjajna Lana Pudar u polufinalu Evropskog prvenstva

Najbolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar nastavila je nastupe na Evropskom prvenstvu plasmanom...