Početna Bosna i Hercegovina Mijatović odgovorio Viškoviću: Ti si neznalica i jedan običan šef voznog parka

Mijatović odgovorio Viškoviću: Ti si neznalica i jedan običan šef voznog parka

23

Federalni ministar i zamjenik premijera Federacije BiH Vojin Mijatović oglasio se na Facebooku i žustro odgovorio premijeru Reublike Srpske Radovanu Viškoviću na prozivke i vrijeđanja na jučerašnjoj sjednici Narodne skupštine RS.

Njegovu objavu prenosimo u cijelosti:

“Poslaše mi jučer video kako Radovan Viśković, nekada šef voznog parka Rajka Dukića, danas šef voznog parka Milorada Dodika deset minuta u NSRS priča o meni.

Uspaljen i razjaren jer ga je poslanik SDP-a BiH Saša Grbić ubio argumentima kao mraz šljivu, lupeta i vrijeđa u želji da ga gazda Mile pohvali za lojalnost.

Radovane nesrećo, više se u Vladi pita najdalji rođak Milorada Dodika nego ti, ja bih na tvom mjestu pobjegao u ćošak i šutio.


Nesrećo, ti si stečajni upravnik voznog parka Milorada Dodika, a brzo ide ona Balaševićeva “odlazi cirkus iz našeg malog grada”.

I nesrećo pokaži više poštovanja prema Banjoj Luci, to je najljepši grad u BiH, grad dobrih ljudi i olimpijskih šampiona, moj rodni grad, kad pominješ Banju Luku, ustani mirno i pokaži poštovanje, nesrećo srpskog roda.

Mišu mali, pošto tako hrabro lažeš i vrijeđaš kad me nema, hajde biraj televijziju koju želiš može i vaša režimska RTRS da te rastavim na proste činioce i pokažem svim građanima kolika si neznalica i da si samo jedan običan šef voznog parka”, poručio mu je Mijatović.

Podsjetimo, Radovan Višković je na sjednici Narodne skupštine RS rekao je kako je “Grbićev mentor Vojin Mijatović nahuškao žene iz FBiH da razviju ratnu zastavu BiH u Banjoj Luci”.


Možda vas zanima

SvijetVijesti

Njemačke penzije će rasti još više nego što se mislilo

Povećanje bi trebalo stupiti na snagu 1. jula i obuhvatit će oko...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Zasjeda Skupština KS, zasjedamo i mi: Građani protestuju pred zgradom Kantona

Ispred zgrade Kantona Sarajevo počeli su protesti srednjoškolaca i studenata, koje organizuje...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Austrija podržava rješenje za status vozača kamiona

Vlada i Privredna komora Austrije pružaju podršku da se pronađe prihvatljivo rješenje...

BiznisVijesti

Dizel skuplji za 0,08 KM po litru, cijena benzina nepromijenjena

Federalno ministarstvo trgovine objavilo je da je danas, 6. marta, prosječna maloprodajna...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Za čarter letove 800.000 KM za evakuaciju državljana BiH iz Dubaija

Savjet ministara donio je danas, 5. marta, odluku da se iz tekuće...

Bosna i HercegovinaVijesti

Avion iz Dubaija sa državljanima BiH sletio u Sarajevo

Prvi avion sa državljanima Bosne i Hercegovine, koji su evakuisani sa Bliskog...

Visoko

Ministri ZDK i gradonačelnik Ganić posjetili kompaniju Luxled u Visokom

Kompanija Luxled d.o.o. primjer uspješne bh. izvozne priče iz Visokog Danas je...