Početna Bosna i Hercegovina Crna Hronika Milenko Tomić pobjegao iz kućnog pritvora dva dana prije presude

Milenko Tomić pobjegao iz kućnog pritvora dva dana prije presude

11

Okružni sud u Bijeljini danas je nepravosnažno osudio Milenka Tomića na kaznu zatvora u trajanju od 12 godina zbog krivičnog djela obljuba djeteta mlađeg od 15 godina.

Kako stoji u saopštenju suda, izricanju presude nije prisustvovao optuženi Tomić koji je, kako se navodi, prekršio mjere zabrane napuštanja boravišta na označenoj adresi.

U tužilaštvu u Bijeljini nisu željeli da komentarišu to što se Tomić, kako mediji navode, nije pojavio na suđenju.


Iz Policijske uprave Bijeljina dobili smo informaciju da je ovo lice bilo u kućnom protvoru i da su dva puta dnevno provjeravali da li je ono na navedenoj adresi.

“Policijski službenici Policijske stanice Bijeljina su prema Rješenju Okružnog suda u Bijeljini dva puta dnevno provjeravali prisustvo na kućnoj adresi M.T. iz Bijeljine. Dana 27. marta 2024. godine u večernjim časovima utvrđeno je da on nije na kućnoj adresi”, rečeno je za za RTRS u PU Bijeljina.

Kako su naveli, o tome je obaviješten Okružni sud u Bijeljini, a policijski službenici intenzivno tragaju za Tomićem.


Možda vas zanima

SvijetVijesti

Djevojčica preminula nakon operacije krajnika

Vijest da je četvorogodišnja djevojčica Ema M. izgubila život nakon operacije trećeg...

Bosna i HercegovinaVijesti

Danas u BiH oblačno, temperature između 5 i 10, na jugu do 12 stepeni

Danas u Bosni i Hercegovini pretežno oblačno vrijeme. Uglavnom se očekuje povremena...

Crna HronikaVijesti

Nesreća u tunelu Karaula, saobraćaj otežan

U većem dijelu Bosne i Hercegovine jutros se saobraća po mokrom ili...

Sport

Double-double Jusufa Nurkića u gostujućoj pobjedi Utaha

Bh. košaršak Jusuf Nurkić ostvario je double-double učinak u gostujućoj pobjedi svog...

Visoko

Održana Izvještajno-izborna skupština Udruženja dobitnika najvećih ratnih priznanja grada Visoko

U Visokom je danas održana Izvještajno-izborna skupština Udruženja dobitnika najvećih ratnih priznanja...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Isak pravda fijasko specijalaca u Dubaiju: Nismo smjeli poslati najbolje ljude zbog

Federalna uprava policije (FUP) završila je na razočaravajućem 105. mjestu na prestižnom...

Magazin

Svadba “potopila” Titanic i postala najgledaniji film u hrvatskim kinima u historiji

Komedija Igora Šeregija u dvadeset je dana privukla 522.106 gledalaca i tako...

Bosna i HercegovinaVijesti

Vijeće ministara usvojilo Program reformi, ide u sjedište NATO-a

Vijeće ministara BiH, na prijedlog Komisije za saradnju s NATO-om BiH, jednoglasno...