Početna Bosna i Hercegovina Crna Hronika Mjesecima ležao mrtav u stanu: Očajne komšije zbog nepodnošljivog smrada zvale policiju

Mjesecima ležao mrtav u stanu: Očajne komšije zbog nepodnošljivog smrada zvale policiju

32

Bizarna priča iz Zagreba. Mjesecima je ležao mrtav u stanu, nitko ga nije posjetio za Božić ni za Novu godinu. Tijelo su zbog nesnosnog smrada otkrili stanari koji su sve prijavili policiji, piše Dnevnik.hr.

U stanu je pronađeno raspadnuto tijelo, ali i puno smeća. Stanari se zbog toga već mjesecima bore sa žoharima i ostalim štetočinama koje se šire cijelom zgradom.

Žalosnu je sudbinu dočekao čovjek iz Zagreba. Mjesecima je ležao mrtav. Stanari su posumnjali da se nešto čudno događa zbog nepodnošljivog smrada pa su pozvali policiju.
U poluraspadnutom stanju u WC-u, na školjci. Onda znate koliko je dugo bio. Ne znam koliko vremena treba da se takvo stanje dogodi – prepričava za Dnevnik komšinica Jadranka Dejanović.
Ali dogodilo se i to da je smrt otkrila zašto već mjesecima u zgradi šetaju žohari. U njegovom stanu, pričaju nam susjedi, pronađene su goleme količine otpada.

– Samo da mu je krevet bio OK, a okolo svo smeće…. Slike su katastrofa. Ja kad sam to vidio… To je katastrofa – dodaje Nediljko Banović, dok treća komšinica dodaje da su ispod parketa nađeni žohari, kukci i crvi.

Možda vas zanima

BiznisVisoko

Velika investicija u Visokom: Neimax ulaže u proširenje proizvodnje kartonske ambalaže

Kompanija Neimax realizuje jednu od najvećih investicija u domaćoj industriji ambalaže, a...

Magazin

Počeo peti Sarajevo Photography Festival

Peti Sarajevo Photography Festival, jedan od najznačajnijih događaja te vrste u regionu,...

IstaknutoSport

Amra ispratila Džeku: Ovaj uspjeh pripada i onima koji su te čekali da se vratiš kući

Supruga kapitena fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Amra Džeko, objavila je poruku...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Poznato koliko sada iznose dnevnice državnih službenika u FBiH

Vlada Federacije Bosne i Hercegovine usvojila je izmjene Uredbe o naknadama troškova...

Bosna i HercegovinaVijesti

U ovom dijelu BiH rijetko ko hoće da bude mesar uprkos plati od 2.000 KM

Zanat za mesara u bh. entitetu Republici Srpskoj (RS) budući srednjoškolci moći...

IstaknutoSport

Reprezentacija BiH sa aerodroma krenula na avanturu zvanu Mundijal

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine krenula je jutros sa Međunarodnog aerodroma Sarajevo...

Biznis

Povećan broj blokiranih računa poslovnih subjekata na 108.858

Krajem maja, odnosno početkom juna 2026. godine u Bosni i Hercegovini je...

SvijetVijesti

Sve više ljudi napušta Njemačku i vraća se u Hrvatsku

Njemačka je tokom 2025. godine zabilježila osjetan pad broja doseljenika, dok se...