Mladalački dani Čolu vezuju za ovu svjetsku pjevačicu

62

Zdravko Čolić važi za jedno od najvećih balkanskih zvijezda, ali i pjevačem za kojim su ludjele žene širom svijeta.

Pjevač je u skladnom braku već 20 godina i ima dvije ćerke. Ipak, Čolić je 1997. godine šokirao sve priznanjem da ga je zavela Frida Lingstad iz grupe “ABBA” i tom prilikom ispričao sve detalje njihove kratke veze.

Sve se dogodilo kada je Čolić pjesmom “Gori vatra” predstavljao Jugoslaviju na Evroviziji, Frida je iste godine bila prateći vokal švedskom predstavniku, a tada se dogodio i pomenuti susret zbog kojeg je umalo zakasnio na nastup.

“Fridu iz grupe ‘ABBA’ sam upoznao na ‘Pjesmi Evrovizije’, gdje bih drugo. Poslije je uslijedio poziv na vikend. Djelovalo je obećavajuće, ali sam se nakon cijele te trodnevne idile osjetio iskorišćenim poput instant supe. Skuvaš za pet minuta, pojedeš vruće i to je to. A sve je bilo tu: i brvnara i kamin i svijeće i cvijeće, kockaste zavjesice i stoljnjaci, pečena riba u foliji s bademima i eterična ulja… Ali, ona prava, jedinstvena, ludačka strast, koja se dogodi između muškarca i žene, je izostala. Nije bilo spontanosti, pa je sve izgledalo kao kad zakažeš vježbanje udvoje u teretani”, ispričao je tada Čolić.

Možda vas zanima

MEGA EM otvorio prvi edukativni trening centar za autoreparaturu u BiH: Znanje kao temelj budućnosti struke!

Kompanija iz Visokog pokrenula je jedinstven edukacijski centar s ciljem podizanja standarda...

Poznati termini svih utakmica 1. kola Wwin lige BiH

Od 7. do 10. augusta igra se 1. kolo nove sezone Wwin...

Zijahu Sokoloviću nagrada za životno djelo

Cinehill festival, jedan od najoriginalnijih filmskih festivala u regiji, bit će održan...

Vučić: Izbori u Srbiji će veoma brzo biti raspisani

Vučić je kazao da je Srbija demokratsko društvo i da će odluka...

Dio Visokog danas bez vode: U toku hitna sanacija kvara na mreži

Stanovnici ulica Šaćir ef. Sikirića, Ferhatovića i Klisa danas će privremeno biti...

Svjedoci udesa na mostu Suade i Olge: Udario je glavom u šoferšajbnu i letio zrakom

Vozač električnog romobila koji je jutros povrijeđen u saobraćajnoj nesreći na mostu...

Danas kolektivna dženaza u Kamičanima

Sve je spremno za kolektivnu šehidsku dženazu i ukop posmrtnih ostataka pet...

Zbog radova na vodovodnoj mreži veći dio Sarajeva danas bez vode

Komunalno preduzeće “Vodovod i kanalizacija” najavilo je da će danas zbog popravke...

Kilometarske kolone pred Konjicom i Jablanicom

Sezona godišnjih odmora donijela je velike gužve na cestama širom Bosne i...