Početna Sport Brazil 2014 Muhamed Bešić: Uvijek želimo pobijediti

Muhamed Bešić: Uvijek želimo pobijediti

58

Bosanskohercegovački fudbalski reprezentativci Senad Lulić i Muhamed Bešić na današnjoj press konferenciji, uoči početka treninga u kampu u Guaruji, govorili su o očekivanjima pred narednu utakmicu s Nigerijom.

Na novinarsko pitanje da prokomentira pohvale medija o igri protiv Argentine, Bešić je odgovorio da ne želi puno da priča o sebi.

“Ja želim da se fokusiram na narednu utakmicu i protivnika. Mi uvijek želimo pobijediti, to smo željeli i protiv Argentine. Sad smo okrenuti narednim susretima, nećemo porediti ekipe, za nas su sve iste i treba ih pobijediti”, kazao je Bešić.
Senad Lulić je kazao da naša ekipa za predstojeći susret priprema na najbolji način.

“Gledali smo utakmicu između Nigerije i Irana. Znamo da nas očekuje teška utakmica, ali mi ulazimo sa željom da damo sve od sebe, kao uvijek, a to ćemo uraditi i protiv Nigerije. Mi smo znali da su naši glavni konkurenti za drugo mjesto Nigerija i Iran i daćemo sve od sebe da ih pobijedimo i prođemo u drugi krug”, kazao je Lulić.

Danas poslijepodne bh. fudbaleri neće imati nikakvih obaveza, osim gledanja utakmica, a prije odlaska u Cuiabu, u kojoj će 21. juna igrati s Nigerijom, bh. tim će održati još jedan trening u četvrtak, u prijepodnevnom terminu.

(VisokoIN)

Možda vas zanima

Smrtovnice

PINJO (Mustafa) NEDŽAD-Džadan 09.06.2026. u 18:00 sati

PINJO (Mustafa) NEDŽAD-Džadan 09.06.2026. u 18:00 sati

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Edin Avdić ukopan u Sarajevu, dženazi prisustvovao veliki broj ljudi

Porodica, prijatelji, kolege i brojni ljudi iz svijeta košarke danas su se...

Biznis

BH Pošta predstavila poštansku marku posvećenu plasmanu BiH na Mundijal

Prigodna poštanska marka posvećena jednom od najznačajnijih trenutaka bosanskohercegovačkog sporta – plasmanu...

Bosna i HercegovinaVijesti

Novinar RTRS-a Jasenko Todorović saslušan po nalogu Tužilaštva BiH

Jasenko Todorović, novinar RTRS-a, saslušan je danas, 8. juna, u kancelariji Agencije...

Gradonačelnik Mirza Ganić
IstaknutoVisoko

Od Svjetskog prvenstva do velikih koncerata: Visoko sprema ljeto za pamćenje!

Visoko ovog ljeta donosi sadržaj kakav se može pronaći samo u najvećim...

Bosna i HercegovinaVijesti

Drama u Parlamentu: Nikšić stiže na vanrednu sjednicu

Federalni premijer Nermin Nikšić obavijestio je da će doći na današnju vanrednu...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Bosna i Hercegovina i Hrvatska potpisale ugovor o graničnim prelazima

Predsjedavajuća Vijeća ministara BiH Borjana Krišto potpisala je danas u Sarajevu s...