Početna Visoko Nesreća u Visokom: Zadobio teške povrede u prevrtanju Quada

Nesreća u Visokom: Zadobio teške povrede u prevrtanju Quada

76

Dana 19. augusta 2025. godine, oko 17:50 sati, u mjestu Šareni Hanovi, Grad Visoko, dogodila se teška saobraćajna nesreća. Do nezgode je došlo prevrtanjem Quada marke „Segway“, kojim je upravljao maloljetni V.J. (2011. godište) iz Visokog.

U nesreći je dječak zadobio teške tjelesne povrede koje su konstatovane u Kantonalnoj bolnici Zenica, gdje je odmah prebačen radi daljnjeg liječenja.

Uviđaj na mjestu nesreće obavili su policijski službenici Policijske stanice Visoko, a okolnosti koje su dovele do prevrtanja vozila bit će predmet istrage.

Visokoin.com / Redakcija

Možda vas zanima

Crvenoj zvezdi zbog veličanja Ratka Mladića prijeti oštra kazna

Zbog navijačkih transparenata koji veličaju preminulog haškog osuđenika Ratka Mladića, istaknutih na...

SDP Visoko bojkotuje svečanu sjednicu Gradskog vijeća

Predstavnici SDP-a Visoko najavili su da neće prisustvovati večerašnjoj svečanoj sjednici Gradskog...

Kriza u “Željeznicama”, sindikat prijeti obustavom rada u ponedjeljak

Iz Samostalnog sindikata saobraćajno-transportne djelatnosti ŽRS saopštili su da resorno ministarstvo, odnosno...

Švajcarska kompanija seli proizvodnju u BiH

Švajcarska kompanija planira preseliti proizvodnju u Bosnu i Hercegovinu, odnosno u Novi...

Aston Martin razmatra posljednji pravi ručni mjenjač

Ručni mjenjač je na izdisaju. Neće proći mnogo vremena prije nego što...

Detalji s ročišta: Anel Sejfović nezaposlen, a pronađeno mu 60.000 eura i Mercedes G klase, Džomba rekao da živi od ženine plate

Pred Kantonalnim sudom u Sarajevu održano je ročište za određivanje pritvora osumnjičenima...

Đina Džinović privukla pažnju porukom o ocu: Nikada mu neću oprostiti

Porodični odnosi nakon razvoda Harisa Džinovića i Meline Galić, koja danas nosi...

Nevrijeme stiglo u BiH: Grad veličine jajeta pogodio Krajinu

Na sjeverozapadu Bosne i Hercegovine trenutno su zabilježeni lokalno snažni pljuskovi praćeni...