Početna Bosna i Hercegovina Crna Hronika Nestala Samira Semić (34) u Njemačkoj, policija traži pomoć

Nestala Samira Semić (34) u Njemačkoj, policija traži pomoć

47

Uprkos javnoj potrazi i intenzivnim mjerama potrage, nestaloj 34-godišnjoj Samiri Semić još uvijek nema traga.

Žena iz Kirchhaina u okrugu Marburg-Biedenkopf u Hessenu u Njemačkoj nestala je od 28. maja.

Policija mole sve koji su bili u kontaktu s njom da se odmah jave policiji.

Sve u svemu, okolnosti i pozadina Samirinog nestanka još uvijek nije razjašnjena, pa kriminalistička policija i dalje provodi istragu. Između ostalog, korišteni su psi tragači, te policijski helikopter, ali prema tvrdnjama policije nisu donijeli nikakva nova saznanja.

Uostalom, policija je proteklih dana uspjela identificirati niz osoba s kojima je tražena osoba bila u kontaktu.

Policija trenutno obavlja razgovore kako bi dobila informacije o drugim kontakt osobama ili čak mogućem mjestu boravka. Istražitelji smatraju vrlo vjerojatnim da je tražena osoba imala kontakt s drugim osobama čija su imena za sada nepoznata te pozivaju te osobe da podrže istražne radnje i da se jave policiji, piše Fenix.

Prema navodima istražitelja, nestala Samira visoka je 1,58 cm, neupadljive je građe i duge crne kose. Zadnji put je viđena u crnoj jakni i bijelim Nike tenisicama s narančastim vezicama.

Kontakt osobe trebaju se hitno javiti policiji.

Sve ostale relevantne informacije mogu se dodtaviti kriminalističkoj policiji u Marburgu, na broj telefona 06421 406 342 ili bilo kojoj drugoj policijskoj stanici.

Možda vas zanima

Visoko

Gradonačelnik Ganić posjetio Pak Rampart: Fokus na širenju proizvodnje i novim radnim mjestima

Još jedna uspješna domaća kompanija iz Visokog nastavlja snažan razvoj i širenje...

Bosna i HercegovinaVijesti

Pet osoba povrijeđeno na letu iznad Sarajeva, Airbus pogodile jake turbulencije

Pet putnika i članova posade povrijeđeno je tokom leta kompanije Eurowings iznad...

Bosna i HercegovinaVijesti

Željezara Zenica ne može se spašavati parcijalnim zakupom, već cjelovitim institucionalnim rješenjem

Federalni ministar energije, rudarstva i industrije Vedran Lakić danas je izjavio da...

IstaknutoMagazin

IShowSpeed objavio nezvaničnu himnu SP, opjevao je i Bosnu

Popularni YouTuber i streamer IShowSpeed ponovo je u centru pažnje zbog svoje...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

CIK upozorava: Otkrivene stotine falsifikovanih potpisa podrške

Političke partije na samom početku izbornog procesa, odnosno prilikom prijave za učešće...

IstaknutoMagazin

Preminula supruga Halida Bešlića

Teško je riječima opisati njihovu ljubav, a možda ju je najbolje dočarao...

Smrtovnice

LOMIGORA (Anto) KATARINA 01.06.2026. u 14:00 sati

LOMIGORA (Anto) KATARINA 01.06.2026. u 14:00 sati

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Radnici Nove Željezare Zenica mirno protestirali pred zgradom Uprave

Glavni odbor Sindikata Nove Željezare Zenica počeo je danas s realizacijom najavljenih...