Početna Sport Neymar pauzira najmanje do sredine maja

Neymar pauzira najmanje do sredine maja

39

Brazilski fudbaler Neymar rekao je da se na teren neće vratiti bar do druge polovine maja za kada je zakazan posljednji ljekarski pregled nakon operacije stopala.

“Posljednji pregled je 17. maja, vidjećemo šta će biti poslije toga”, rekao je fudbaler PSG-a novinarima u Sao Paulu.

PSG posljednju utakmicu u prvenstvu igra 19. maja protiv Caena, tako da je malo vjerovatno da će Neymar ove sezone ponovo zaigrati u dresu novog prvaka Francuske i rizikovati nastup na Svjetskom prvenstvu.

“Nadam se da neću gledati Svjetsko prvenstvo na TV. Imaću dovoljno vremena da se spremim. Sve se dobro razvija… Biću bolji nego što sam bio prije povrede”, našalio se Neymar.

Neymar je, takođe, rekao da mu je bilo teško što nije bio sa svojim saigračima iz PSG-a kako bi proslavio osvajanje titule prvaka.

Brazilac je povredio desno stopalo na utakmici protiv Marseillea 25. februara, a operisan je početkom marta u Belo Horizonteu.

Možda vas zanima

Tea Kovačević u Visokom osvojila prvi seniorski trofej u karijeri

Najbolja juniorka Evrope Tea Kovačević pobjednica je trećeg Međunarodnog ženskog teniskog turnira...

Ministar Hurtić u službenoj posjeti Kaknju: Podrška džematima i projektima koji unapređuju kvalitet života

Ministar za ljudska prava i izbjeglice Bosne i Hercegovine dr. Sevlid Hurtić...

Gradonačelnik Ganić u Radovlju i Podvincima: Sjećanje koje ne blijedi

Gradonačelnik Visokog Mirza Ganić danas je prisustvovao 22. manifestaciji „Da se ne...

Honor lansirao Robot Phone sa kamerom koja prati svaki vaš pokret

Honorov novi „Robot Phone“ donosi neobičan sistem kamere sa motorizovanim stabilizatorom koji...

Šta se dešava s Mercatorom: Zašto trgovački gigant zatvara prodavnice širom zemlje i prodaje čak 50 nekretnina?!

Jedna od najvećih slovenskih kompanija i najpoznatijih trgovačkih grupacija u regiji –...

Evo koliko se zaista može zaraditi na OnlyFansu: Neki uzimaju vrtoglave cifre

OnlyFans je odavno prestao biti samo još jedna internet platforma. Za dio...

Švercer vozila iz BiH optužen za nedozvoljenu prodaju automobila, evo koliko je zaradio

Općinski sud u Goraždu potvrdio je optužnicu protiv Dž. J. zbog nedozvoljene...

Nakon nezgode u Semizovcu otkazani vozovi iz Sarajeva prema Visokom, Zenici i Maglaju

Iz Željeznica Federacije BiH (ŽFBiH) su izvjestili da su danas otkazani svi...