Početna Magazin Nisam htio u novom “Bondu” glumiti teroristu vođenog religijom

Nisam htio u novom “Bondu” glumiti teroristu vođenog religijom

5

Oskarovac Rami Malek (38) otkrio je da je prihvatio ulogu negativca u novom filmu o Jamesu Bondu tek nakon što je bio uvjeren da lik kojeg bi glumio neće imati nikakvu religijsku ili ideološku pripadnost.
“Rekao sam, ne možemo ga povezati ni s jednim terorističkim činom koji odražava određenu ideologiju ili religiju. To nije nešto u čemu bih uživao, tako da ako da ako sam zato vaš izbor, onda možete računati na mene”, ispričao je Malek u intervjuu za britanske medije.

Istakao je da glumi “odličnog lika” koji je “drugačija vrsta terorista” i da je veoma uzbuđen što je dio idućeg nastavka filma o tajnom agentu.


“Riječ je o još jednoj odličnoj skripti od ljudi koji su shvatili šta tačno publika želi vidjeti u tim filmovima”, izjavio je Malek koji je lika kojeg će glumiti u filmu opisao kao “misterioznog negativca naoružanog opasnom tehnologijom”.

Glumac egipatskog porijekla nagrađen je Oscarom za najbolju glumu u filmu “Bohemian Rhapsody”, priči o frontmenu grupe “Queen” Freddiju Mercuryju.

Naziv najnovijeg filma o Jamesu Bondu nije potvrđen još uvijek, ali ga mnogi nazivaju “Bond 25”. U toku je snimanje, a premijera se očekuje u aprilu 2020. godine.

Film se snima u režiji Caryja Jojija Fukunage, a Daniel Craig će ponovo glumiti tajnog agenta iz romana Iana Fleminga.


Možda vas zanima

Magazin

Menadžer Halida Bešlića ispričao priču koju nije znao ni njegov sin

Legenda narodne muzike Halid Bešlić preminuo je prošle godine, ostavivši iza sebe...

IstaknutoMagazin

Aca Lukas: Pokušali su da me ubiju na Jahorini

Pjevač Aca Lukas oglasio se na društvenoj mreži Instagram gdje tvrdi da...

MagazinSvijet

Stampedo nastao nakon pucnjave na nastupu bh. DJ-a

Rano u petak na festivalu elektronske muzike Tehmplo u Tulumu, u Meksiku,...

IstaknutoMagazin

Fotografija Halida Bešlića iz JNA: Kako je period iz vojske uticao na karijeru

Na društvenim mrežama danas je objavljena rijetka fotografija Halid Bešlić iz 1977....

Magazin

Karleuša optužila Severinu da je plaćena: Ovo je antisrpska agenda

Tokom razgovora dotakla se i pjevačice Severine iz Hrvatske, komentarišući njeno uključivanje...

Magazin

Bh. pjevačica u braku je sa milionerom, a nakon porođaja se susrela sa ozbiljnim problemom

Mlada bh. pjevačica Azra Husarkić prije nekoliko mjeseci dobila je kćerkicu Esme...

IstaknutoMagazin

Robert Dacešin podijelio neobično iskustvo: Kako je virtualno “posjetio” Meku

Poznati putopisac Robert Dacešin podijelio je neobično iskustvo vezano za Meku, najsvetije...

Magazin

Vesna Zmijanac se svojevremeno zabavljala sa milijarderom, otkrila zašto ga je ostavila

Legenda narodne muzike Vesna Zmijanac svojevremeno je važila za jednu od najpoželjnijih...