Početna Visoko NOVI PROIZVODI Novi Vispak čajevi sa aromatiziranim šećerima i inovativnim dodatkom za jedinstveno iskustvo

NOVI PROIZVODI Novi Vispak čajevi sa aromatiziranim šećerima i inovativnim dodatkom za jedinstveno iskustvo

37

Da Vispakova nova priče bude jedinstvena tu je i višenamjenski skvizer/cjeđač, na koji možete zakačiti vezicu vrećice čaja, ubaciti je u šolju i poklopiti je tako da svi sastojci čaja budu maksimalno iskorišteni i da ne ispare iz šolje

U susret hladnim zimskim danima i sve češćoj konzumaciji čaja, kompanija Vispak pripremila je posebnu inovaciju za svoje potrošače. Pored toga što na tržište stižu novi okusi Vispak čaja rađeni na najmodernijoj opremi, tu su i inovativni dodaci za čaj uz pomoć kojih ćete, ritual ispijanja čaja, doživjeti na potpuno drugačiji način.

Ukoliko dosad niste probali aromatizirane šećere, u pakovanjima Vispak čaja od mente i kamilice dobit ćete šećer okusa kruške i jagode koji će obogatiti svaki čaj. Uz pomoć ovih šećera imate priliku da kreirate razne kombinacije po svojoj želji. Šećeri sa jagodom i kruškom će se tako moći „spajati“ sa planinskim čajem, zimskom melodijom, kamilicom ili zelenim Vispak čajem.


– Radili smo na ovoj priči intenzivno prethodnih godinu i po dana. Najmodernija hi tech mašina za proizvodnju i pakovanje čaja puštena je u rad i sada odgovorno tvrdimo da smo s novom opremom dobili čajeve vrhunske kvalitete. Pored dvokomorne vrećice za čaj, imamo i ušivenu vezicu i etiketu koja garantuje visokokvalitetan proizvod. Čitav sistem proizvodnje je automatizovan i pod video nadzorom, kako bismo bili sigurni da su svi segmenti proizvodnje čaja po najvišim standardima. Zimska melodija, Planinski čaj i onaj od trešnje, novi su okusi koji su dodati na postojeći Vispakov asortiman čajeva od kamilice, brusnice, zeleni, šumsko voće, majčina dušica. Ovom velikom investicijom i inovativnim dodacima uz čaj kojih nije bilo na našem tržištu, vjerujemo da ćemo biti lideri u ovoj kategoriji“ – navodi Nina Bijedić Mujanović, direktorica Vispaka.

Da Vispakova nova priče bude jedinstvena tu je i višenamjenski skvizer/cjeđač, na koji možete zakačiti vezicu vrećice čaja, ubaciti je u šolju i poklopiti je tako da svi sastojci čaja budu maksimalno iskorišteni i da ne ispare iz šolje. Cjeđačem, u jednom potezu, iscjedite vrećicu bez bojazni od vrućine i iskoristite ga da na sto odložite svoju vrećicu i tako ostavite površinu čistom i urednom. Specijalni inovativni dodatak možete dobiti u limitiranom pakovanju Vispak čaja od brusnice i šumskog voća koji se već nalazi u prodaji, saopćeno je iz AS Holdinga.


Možda vas zanima

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Bećirović: Rezolucija o Srebrenici jedna od najvećih pobjeda BiH

Predsjedavajući Predsjedništva BiH Denis Bećirović podsjeća da se danas navršavaju dvije godine...

Bosna i HercegovinaVijesti

Koordinacija slobodnih sindikata: Hitno održati sjednicu Parlamenta i uvesti prinudnu upravu u NŽZ

Koordinacija slobodnih sindikata Bosne i Hercegovine zahtijeva hitno sazivanje sjednica Predstavničkog doma...

Vijesti

Prvo izdanje manifestacije “Zenička trka” okupit će oko 1.000 trkača

Rekreativno sportska i zabavna manifestacija “Zenička trka”, u organizaciji Udruženja “Sport projekt”...

IstaknutoSport

Selektor Barbarez moćnom porukom najavio pohod na Svjetsko prvenstvo!

Ono što je do juče izgledalo kao daleki san, danas zvanično postaje...

SvijetVijesti

S tržišta u Hrvatskoj povučeno miješano mljeveno meso

Državni inspektorat Republike Hrvatske povukao je iz prodaje miješano mljeveno meso proizvođača...

Vijesti

Temperature idu i do 32 stepena, izdato upozorenje za dvije regije

U našoj zemlji danas će preovladavati sunčano vrijeme, u Bosni sa malom...

Vijesti

Nova drama u Kaknju: Pas lutalica ugrizao dijete od pet godina

U Kaknju je danas, prema informacijama građana, kod Pošte došlo do novog...