Nurkić donirao novac udruženju Pomozi.ba za pomoć ljudima u BiH, Hrvatskoj i Crnoj Gori

86

Humanitarno udruženje Pomozi.ba tokom mjeseca pokrenulo je ramazansku akciju, a istu je podržao i najbolji bh. košarkaš Jusuf Nurkić.

Nurkić je donirao 45.000KM, a istakao je kkao mu je želja da pomoć ode ljudima u Bosni i Hercegoviini, Crnoj Gori i Slavoniji (Hrvatskoj). Ova informacija potvrđena je na zvaničnoj stranici organizacije.

“Više i ne znamo koja je ovo po redu donacija našeg Jusufa, a mi mu se zahvaljujemo u ime svih ljudi koje je do sada pomogao putem naše organizacije”, navode iz Udruženja Pomozi.ba.

Možda vas zanima

Radnicima MRVICE, gazdama MILIONI: Kako lako izvlačenje dobiti u kešu stimuliše isplatu dijela plate „na ruke“

Siva ekonomija u Republici Srpskoj godinama ima jasnu, matematički preciznu šemu koja...

Za nedjelju najavljena korida na Igmanu, Kapo traži odgovore institucija: “Igman nije mjesto za ovakve događaje”

Organizator za 19. juli na Velikom polju najavljuje cjelodnevni teferič s koridom...

Dvostruko ubistvo u Hrasnici: MUP KS uhapsio muškarca

Policijski službenici Uprave policije Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo uhapsili su danas...

Vrhunac toplotnog vala je pred vratima, evo gdje će biti najgore

Federalni hidrometeorološki zavod izdao je narandžasto upozorenje za dijelove Bosne i Hercegovine...

Džana Pinjo osvojila jednu od nagrada za najbolje glumačko ostvarenje u Jajcu

Na nedavno završenim 45. Pozorišnim/Kazališnim igrama Bosne i Hercegovine u Jajcu, jednom...

U Gornjem Moštru uhapšen muškarac zbog posjedovanja droge

Dana 15.07.2026. godine, u 21.50 sati, u mjestu Gornje Moštre, od strane...

Sramotan istup Vranješa, vrijeđao igrače BiH: Izbjeglice – krezubi mentoli glume mangupe, a dva lava ispred kuće

Bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine Ognjen Vranješ uputio je oštre riječi Tariku...

UIO u akciji “Paket”, zaplijenili robu vrijednu 1,39 miliona KM

Službenici Uprave za indirektno oporezivanje (UIO) BiH zaplijenili su u akciji “Paket”...