Početna Bosna i Hercegovina Crna Hronika Pješak koji je sinoć poginuo u Banjoj Luci je slovenski konzul

Pješak koji je sinoć poginuo u Banjoj Luci je slovenski konzul

14

U ovoj saobraćajnoj nesreći je učestvovao vozač Golfa. Na mjesto nesreće je sinoć izašao i dežurni tužilac
U Banjoj Luci, na istočnom tranzitu, prije Rebrovačkog mosta sinoć je došlo do saobraćajne nesreće u kojoj je smrtno stradala jedna osoba, pješak.

Kako navode Nezavisne novine pješak koji je poginuo sinoć je slovenski konzul u Banjoj Luci Marijan Ristić.

Kako je saopšteno iz banjalučkog Okružnog tužilaštva u nesreći je učestvovao golf kojim je upravljao Sergej Miljković (23) iz Banjaluke i pješak Marijan Ristić (62), državljanin Slovenije.


“Tom prilikom smrtno je nastradao pješak Marijan Ristić”, navode iz Tužilaštva.

Dodaju da se nesreća desila u Ulici Bulevar Petra Bojovića, juče u 18.40 časova. Uviđaj na licu mjesta nezgode obavio je dežurni okružni javni tužilac, Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka Branko Bjelajac, zajedno sa policijskim službenicima Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Banjaluka. Tužilac je naložio da se preduzmu sve potrebne istražne radnje i mjere kao i vještačenja, na utvrđivanju svih okolnosti saobraćajne nezgode a naložena je i obdukcija tijela smrtno nastradalog lica koja će biti obavljena u Zavodu za sudsku medicinu Republike Srpske.


Možda vas zanima

InternetTehno

Instagram najavio: Šalju upozorenja roditeljima ako djeca ovo pretražuju

“Instagram” će obavijestiti roditelje ako njihov tinejdžer više puta pretražuje termine vezane...

SvijetVijesti

EU uvela nova pravila za male pakete: Ukida se oslobođenje od carine za pošiljke do 150 eura

Vijeće Evropske unije službeno je odobrilo nova carinska pravila za male pakete...

Bosna i HercegovinaVijesti

Uhapšene vaspitačice koje se sumnjiče da su zlostavljale dječaka u vrtiću “Bambini”

Vaspitačice vrtića “Bambini” iz Hadžića koje se sumnjiče da su izvršile psihičko...

Bosna i HercegovinaVijesti

Vlada ZDK podržat će izgradnju Centralnog šehidskog spomen-obilježja u Doboju

Premijer Zeničko-dobojskog kantona Nezir Pivić i ministar za boračka pitanja ZDK Adnan...

Visoko

INCIDENT U VISOKOM: Dijete povrijeđeno nakon napada psa u školi

U krugu Osnovne škole Osnovna škola Kulin Ban u Visokom danas je,...

SvijetVijesti

Zakoni sve stroži: Švedska se rješava kriminalnih migranata

Švedska planira znatno olakšati protjerivanje stranaca koji počine krivična djela. Od 1....

IstaknutoSport

Ronaldo izgovorio “bismillah” pa postigao 965. gol u karijeri

Portugalski superstar Cristiano Ronaldo nastavlja da trese mreže u Saudijskoj Arabiji gdje...