Porno glumica agentu služila kao mamac za nove igrače

257

Sportski menadžer iz SAD-a Teri Bros pronašao je originalan i domišljat način kojim bi uvjerio novopridošle sportiste da potpišu za njegovu sportsku agenciju. Na velikom američkom tržištu igračima se nudi velik novac, no Bros je došao na ideju da nove akvizicije osigura seksom.

Naime, menadžer je angažovao popularnu porno glumicu koja je spavala s više od deset bejzbolaša od kojih je dobar broj njih naposlijetku potpisao za Gaylord Sports Managment. Bibi Džouns (20) je poslužila kao ‘mamac’ za dovođenje novih igrača, a Bros je zbog skandala optužen za ilegalne aktivnosti.

Sama Džounsova u intervjuu je priznala da je spavala s igračima koje je njen ‘poslodavac’ htio potpisati, dok su igrači umiješani u aferu izjavili da Džouns nije bila jedini razlog potpisivanja ugovora s novom ekipom.

Džounsova, poznata po ulogama u brojnim porno filmovima poput ‘Naughty Nannies 3’ i ‘Amateur Action’, rekla je za Business Insider da je nisu prisilili na seks s bejzbolašima, a da za isti nije primila novac.

Porno glumica već je bila u središtu pažnje nakon što su na internetu objavljene fotografije na kojima igrač američkog fudbala Rob Gronkovski go pozira pored Džounsove koja je nosila njegov dres.

(VisokoIN)

Možda vas zanima

MEGA EM otvorio prvi edukativni trening centar za autoreparaturu u BiH: Znanje kao temelj budućnosti struke!

Kompanija iz Visokog pokrenula je jedinstven edukacijski centar s ciljem podizanja standarda...

Ostala je udovica s četvero djece, a danas ponosno grli troje doktora

Život Bege Tihak iz naselja Odvode kod Gornjeg Vakufa-Uskoplja mogao bi stati...

Messi konačno progovorio o čuvenoj fotografiji s Yamalom: Iskreno, to je ludo

Jedna od najpoznatijih fotografija u svijetu nogometa kako Lionel Messi kupa Laminea...

Gužve na granici BiH-Hrvatska, duge kolone i na magistrali prema jugu

U danima vikenda, dok traje sezona godišnjih odmora, posebno je izražena pojačana...

Dino Merlin objavio novu pjesmu “Zbog tebe” uoči velikih koncerata na Koševu

Dino Merlin je u specijalnom izdanju emisije “Konačno petak”, snimljenom na stadionu...

Na aerodromu u Sarajevu danas doček reprezentativaca BiH u sjedećoj odbojci

Doček reprezentacije Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci, koja se vraća sa...

Stiže novi toplotni udar: BiH pod žutim i narandžastim upozorenjem

Bosna i Hercegovina je na udaru drugog toplotnog vala. Za veći dio...

Nesvakidašnji slučaj u Visokom: Nakon pregleda otuđila pečat doktorice

Dana 16.07.2026. godine, u 16,05 sati, u dežurnu službu Policijske stanice Visoko...

Novcem od prodaje droga, skoro 482.000 KM, kupovali nekretnine u Doboju

U predmetu “Smagler” policija sumnjiči Daniela Popovića i Natašu Popović iz Doboja...