Početna Magazin Poznati pjevač iznenadio: Da sam znao da je ovako dobro, davno bih se razveo

Poznati pjevač iznenadio: Da sam znao da je ovako dobro, davno bih se razveo

70

Bivši pobjednik muzičkog takmičenja Zvezde Granda Bane Mojićević skrenuo je na sebe pažnju izjavom o razvodu od supruge Milice.

Bane i Milica razveli su se još 2020. godine, a od 2017. su živjeli odvojeno. Imaju dvoje djece, sina Radoša i kćerku Mašu.

Bane je godinama izbjegavao govoriti o privatnom životu i razvodu, ali je otkrio da mu je to donijelo neku vrstu oslobađanja.

“Da sam znao da će mi biti ovako, ranije bih se razveo. Bukvalno sam procvjetao. I ne samo ja, rekao bih i da je Milici svanulo. Oboje smo sada sretniji i zadovoljniji, a naš odnos je iskreniji i zdraviji”, rekao je Bane za “Alo” i dodao:

“Jednostavno smo se udaljili. Svako je živio za sebe… Prije godinu i po dana smo se razdvojili i živjeli odvojeno, a nedavno smo i taj papir potpisali i zvanično se razveli. Već dugo nismo par. Dao sam i sebi i njoj vremena da prebolimo, da odbolujemo to što nismo uspjeli, a u isto vreme i šansu da se nešto promijeni. Međutim, za to vrijeme smo još više shvatili da nam je oboma tako bolje i definitivno se dogovorili da se i papirološki raziđemo”.

Njegova bivša supruga Milica vodila je miran život van očiju javnosti i nikada se nije oglašavala o razvodu. Bane je, s druge strane, nastavio održavati odnos sa djecom i graditi svoju muzičku karijeru.

Možda vas zanima

Zaposlenik Suda BiH optužen da je prisvojio skoro 200.000 KM privremeno oduzetog novca

Sud Bosne i Hercegovine potvrdio je optužnicu protiv Seada Bublina, zaposlenika Suda...

Vodstvo FIFA-e priznalo pogreške, evo kakav je njegov stav prema Infantinu

Svjetska nogometna federacija (FIFA) priznala je da je napravila propuste u vezi...

Forto: Profesionalni vozači ne mogu više čekati – Evropskoj komisiji ponudili smo provodivo rješenje

Ministarstvo komunikacija i prometa Bosne i Hercegovine predložilo je Evropskoj komisiji privremeno...

Rudnici uglja u ZDK dobili dodatnih 30 dana za ovjeru knjižica za svoje zaposlene

Zavod zdravstvenog osiguranja Zeničko-dobojskog kantona omogućio je dodatni rok od 30 dana...

Severina predstavila novu pjesmu “Pozovi me ti”

Nakon što je pjesma “Nisam kriva ja” (“Bezosjećajna”) u samo šest dana...

Musa i Kenan Kamenjaš dobili veliko pojačanje u klubu

Dubai Basketball nastavlja jačati ekipu za novu sezonu Eurolige, a bh. reprezentativci...

Visoko: U Topuzovom Polju uhapšen zbog droge

Dana 05.08.2026. godine, u 17,10 sati, u mjestu Topuzovo polje, Grad Visoko,...

Teška nesreća: Četiri osobe ozlijeđene, među njima i dijete

Četiri osobe, među kojima i dijete rođeno 2025. godine, zadobile su teške...