Početna Magazin Poznati pjevač šokirao: Hoću da me uspavaju, znam gdje je to legalno

Poznati pjevač šokirao: Hoću da me uspavaju, znam gdje je to legalno

70

Srbijanski pjevač Bojan Tomović, koji je prije nekoliko godina primio islam i uzeo ime Ammar Moštrokol, već duže vrijeme pati od bipolarnog poremećaja.

Zbog ovog teškog oboljenja Tomović prolazi kroz krize raspoloženja, a sada je šokirao javnost s porukom da mu je dosta života i da želi da ga uspavaju.

“Želim da me uspavaju u Holandiji, tamo je eutanazija legalna, a pošto je samoubistvo i po svim vjerama najveći grijeh, ja biram ono što je legalno, a šta će me konačno osloboditi muka”, rekao je Bojan, pa dodao:

“Živjeti i boriti se sa bipolarnim i posttraumatskim poremećajem je jako iscrpljujuće, a ja više nemam snage čak ni za bolnicu, dosta mi je klinika i raznih bolnica, terapija i lijekova koji su me deformisali u svakom smislu, tako da što se planova tiče, planiram da putujem i to baš do Holandije”.

Bojan Tomović je ranije u više navrata govorio o borbi sa bipolarnim poremećajem.

“Ni najvećem neprijatelju ne bih poželio da se nađe u stanju koje ja imam. Odmalena sam u bolnicama, na terapijama i nema promjene kad je liječenje u pitanju. Moje stanje je takvo da ide od najgore depresije i crnila do najveće euforije. Kad uzimam lijekove, ponašam se kao biljka, a kad ih ne uzimam, stanje je još gore. U suštini, terapiju ne smijem da preskačem, ali se i to dešavalo, radio sam to na svoju ruku”, priča Bojan i nastavlja:

“Bilo je dana kad sam samo ležao u krevetu i razmišljao o tome da bi najbolje bilo da se ne probudim. Eto do koje mjere idu te crne misli. Ne može to da zamisli zdrava osoba. Depresija je nešto na šta se čovek nikada ne navikne. Nema šta nisam probao, a evo sada sam otišao na privatnu kliniku da vidim kakva će situacija tu da bude. Plaća se, naravno, imao sam neki štek koji sam dao za to i iznosi nekoliko hiljada eura. Znam za mnoge pjevače koji su tu dolazili, ali o tome šute. Naravno, ne bih da drukam bilo koga, ipak je to privatna stvar”.

Možda vas zanima

PosaoVisoko

Mesna industrija Vimes Visoko zapošljava: Otvoren konkurs za nove radnike

Zbog proširenja obima poslovanja Mesna industrija Vimes doo Visoko raspisuje konkurs za...

Visoko

Državno prvenstvo za juniore u rukometu u Visokom

RK “Bosna Visoko Ekoenergija” i Visoko biće domaćini završnice Državnog prvenstva u...

Crna Hronika

Bivši načelnik Ilidže Senaid Memić oslobođen optužbi za zloupotrebu položaja

Kantonalni sud u Sarajevu donio je prvostepenu presudu u predmetu protiv Senaida...

Bosna i HercegovinaVijesti

Predsjedništvo BiH nije usvojilo Prijedlog budžeta institucija BiH za 2026. godinu

Predsjedništvo Bosne i Hercegovine nije usvojilo Prijedlog budžeta institucija BiH za 2026....

Visoko

Poništen oglas za radno mjesto blagajnika u JKP „Visoko“

JKP „Visoko“ d.o.o. Visoko obavijestilo je javnost da je donesena odluka o...

Magazin

Posljednji ispraćaj Sejde Bešlić u četvrtak na Barama u Sarajevu

Sejda Bešlić, supruga legendarnog Halida Bešlića, bit će ukopana u četvrtak u...

SvijetVijesti

Kamioni na ulaz iz Srbije u Hrvatsku čekaju i šest sati, sustav EES usporava promet

Kamioni na graničnim prijelazima Batrovci-Bajakovo i Bačka Palanka-Ilok iz Srbije prema Hrvatskoj...

Visoko

Investitor “Bešlić” d.o.o. Visoko traži ekološku procjenu za novi sistem otpadnih voda

Federalnom Ministarstvu okoliša i turizma obratio se investitor “Bešlić” d. o. o....