PREMIJER LIGA BIH Remi Željezničara i Posušja na Grbavici

Fudbaleri Željezničara su danas na Grbavici u okviru 19. kola m:tel Premijer lige BiH, posljednjeg kola jesenjeg dijela šampionata, remizirali sa Posušjem 1:1.

Željezničar je poveo u 35. minuti. Štilić je ubacio sa strane, a Hodžić najbolje skočio i matirao golmana gostiju za veliko slavlje na jugu. U posljednjim sekundama velika šansa za ‘Plave’. Galić je ubacio, Subašić šutira, a Kukić sjajno odbranio, da bi potom Amoah stigao loptu, vratio pred gol Posušja gdje Subašić šutira preko gola iz sjajne situacije.

Na poluvrijeme se otišlo sa 1:0.

U četvrtoj minuti drugog dijela Posušje je poravnalo. Bender je napravio grešku, a Jović je ušetao s loptom u gol.