Početna Visoko Premijerom promotivnog videa High Hope zatvoreno četvrto izdanje festivala Many Men Show u Visokom

Premijerom promotivnog videa High Hope zatvoreno četvrto izdanje festivala Many Men Show u Visokom

43

Nakon tri dana sjajnog provoda i zabave u Visokom sinoć je u Kulturnom centru „Altindag-Visoko“ premijerom promotivnog videa High Hope svečano zatvoreno četvrto izdanje festivala umjetnosti i kreacije Many Men Show. Raznovrstan program koji su za svoje sugrađane pripremili mladi Visočani privukao je, tokom vikenda, veliki broj posjetilaca koji su u Visoko stizali iz cijele Bosne i Hercegovine.

Mladi organizatori MMS 4 festivala zahvalili su se sinoć svojoj publici i posjetiocima na druženju i povjerenju koje su im pružili tokom prehodna tri dana, nakon čega su sa svojim partnerima udruženjem Setup i produkcijom Vi-net svom gradu poklonili promotivni video, kroz koji su u šest minuta opisane sve ljepote i turistički potencijali grada Visokog.

Tokom tri dana koja su prethodila tome Visočani, ali i posjetioci MMS 4 festivala iz cijele BiH imali su priliku uživati u odličnom programu, koji je u petak počeo koncertom klasične muzike i party-em. Program je nastavljen i u subotu kada su tokom dana najmlađi imali priliku da uživaju u zanimljivim radionicama koje je za njih pripremio MMS tim, a zatim je upriličeno i odigravanje košarkaškog turnira na kojem je promovirana i sportska kreacija mladih u Visokom. Sam vrhunac festival je dosegnuo u subotu navečer kada je u okviru programa festivala upriličena proslava 18. rođendana portala Visoko.co.ba, najstarijeg izvora informacija iz Visokog i okoline, a tom prilikom Visočani i njihovi gosti uživali su u koncertu regionalnih zvijezda hip hop-a, Ede Maajke, Frenkie-a, Kontre i DJ Soula.

Nedjelja, posljednji dan festivala, bio je rezerviran za ljubitelje automobilizma, te je MMS 4 bio domaćin prvog Auto tuning styling show-a Visoko, u okviru kojeg je veliki broj posjetilaca imao priliku da se uvjeri u kreativnost onih koji su svoje „ljubimce“ izložili na parkingu KC „Altindag-Visoko“. Te najzad, svečanost zatvaranja festivala i premijera promotivnog videa High Hope bili su šlag na tortu festivala MMS 4, čime je stavljena tačka na ovogodišnje izdanje jedinog ljetnog festivala u Visokom.
MMS 4 tim ovom prilikom svim posjetiocima i prijateljima festivala poručio je:

„Drago nam je što smo bili, nakratko, dio visočke kulture i što se tradicija ‘show-a više ljudi’ nastavlja u našem gradu. Tri dana sjajnog programa su iza nas, a mi se iskreno nadamo da ste svi uživali, baš onoliko koliko i mi.

https://www.youtube.com/watch?v=9oOOsTBQXGM

Ovom prilikom se zahvaljujemo svim našim partnerima na ovom projektu, bez kojih festival umjetnosti i kreacije Many Men Show 4 ne bi bio održan, a to su: Općina Visoko, World Vision, Vispak, Mesijum, Pekara Ognjište, portal Visoko.co.ba, TV Vi-net, Udruženje Setup, Udruženje Damar Omladine, VGT, Zavičajni muzej Visoko, KUD Visoko, PU Visoko, JU Centar za kulturu i edukaciju, Auto tuning styling show Visoko, Lounge bar IME, kao i našim medijskim partnerima: Visoko.co.ba, Radiosarajevo.ba, Klix.ba, RTV Visoko, Magazinplus, Visokoin.com i Ban.ba.

Nadamo se da nam nećete zamjeriti na eventualnim propustima tokom prethodna tri dana i da ste zadovoljni organizacijom kako ovog, tako i prethodnih izdanja festivala MMS.
Vidimo se naredne godine!”

Možda vas zanima

Crvenoj zvezdi zbog veličanja Ratka Mladića prijeti oštra kazna

Zbog navijačkih transparenata koji veličaju preminulog haškog osuđenika Ratka Mladića, istaknutih na...

SDP Visoko bojkotuje svečanu sjednicu Gradskog vijeća

Predstavnici SDP-a Visoko najavili su da neće prisustvovati večerašnjoj svečanoj sjednici Gradskog...

Kriza u “Željeznicama”, sindikat prijeti obustavom rada u ponedjeljak

Iz Samostalnog sindikata saobraćajno-transportne djelatnosti ŽRS saopštili su da resorno ministarstvo, odnosno...

Švajcarska kompanija seli proizvodnju u BiH

Švajcarska kompanija planira preseliti proizvodnju u Bosnu i Hercegovinu, odnosno u Novi...

Aston Martin razmatra posljednji pravi ručni mjenjač

Ručni mjenjač je na izdisaju. Neće proći mnogo vremena prije nego što...

Detalji s ročišta: Anel Sejfović nezaposlen, a pronađeno mu 60.000 eura i Mercedes G klase, Džomba rekao da živi od ženine plate

Pred Kantonalnim sudom u Sarajevu održano je ročište za određivanje pritvora osumnjičenima...

Đina Džinović privukla pažnju porukom o ocu: Nikada mu neću oprostiti

Porodični odnosi nakon razvoda Harisa Džinovića i Meline Galić, koja danas nosi...

Nevrijeme stiglo u BiH: Grad veličine jajeta pogodio Krajinu

Na sjeverozapadu Bosne i Hercegovine trenutno su zabilježeni lokalno snažni pljuskovi praćeni...