Početna Visoko Prenosi utakmica Eurolige narednih pet godina na Telemach BH

Prenosi utakmica Eurolige narednih pet godina na Telemach BH

13

Korisnici Telemach BH će i narednih pet sezona uživati u praćenju elitne evropske klupske košarke. United Media, vodeća medijska kuća u jugoistočnoj Evropi i Euroleague Basketball, potpisali su novi petogodišnji ugovor.

Programi Sport Kluba će biti mjesto okupljanja ljubitelja košarke jer će se ekskluzivni prijenosi dva najjača evropska klupska takmičenja, Eurolige (Turkish Airlines EuroLeague) i Evropskog kupa (7DAYS EuroCup), narednih pet sezona emitovati u Bosni i Hercegovini. Sport Klub programe u HD rezoluciji u svojim programskih shemama distribuira samo Telemach BH, što je posebna pogodnost za korisnike usluga ovog operatera.

Najbolji košarkaški klubovi Evrope (Real Madrid, Barcelona, ​​​​Anadolu Efes, Panathinaikos, Olympiakos…) i regiona (Cedevita Olimpija, Partizan, Crvena zvezda…) garancija su uzbudljivih utakmica u jednom od najpopularnijih sportova u Bosni i Hercegovini i svijetu.


“Nastojimo našim korisnicima obezbijediti što kvalitetnije programske sadržaje, među kojima su sigurno i vrhunska evropska košarkaška takmičenja. Vjerujem da će naši gledaoci sa posebnom pažnjom pratiti mečeve u kojima igraju Musa, Kamenjaš, Lazić, Alibegović, Gegić,… ali i sve druge utakmice. Činjenica je da kod nas u Telemach BH košarka zauzima posebno mjesto, s obzirom da od 2018. kao generalni sponzor podržavamo KSBiH. Ovi dodatni sadržaji za naše korisnike, kojima i dalje nudimo veoma raznoliku ponudu različitih sportova, dodatna su potvrda našeg nastojanja da obezbijedimo najbolje korisničko iskustvo za sve korisnike Telemach BH“, rekao je Admir Drinić, generalni direktor kompanije Telemach BH.

Svi ljubitelji košarke uz Telemach BH mogu da prate sve utakmice Eurolige i Eurokupa bilo gdje u Bosni i Hercegovini, ukoliko se pretplate na neki od EON ili Total TV paketa.


Možda vas zanima

SvijetVijesti

Ruska vakcina za liječenje melanoma već u upotrebi

Rusija je prva na svijetu napravila vakcinu za liječenje melanoma i već...

SvijetVijesti

EU objavila poziv: Stižu milioni za grantove u BiH

Delegacija Evropske unije u Bosni i Hercegovini objavila je javni poziv u...

SvijetVijesti

Preminula supruga ratnog zločinca Radovana Karadžića

Ljiljana Zelen-Karadžić, supruga ratnog zločinca Radovana Karadžića, preminula je danas u Istočnom...

Visoko

Herojska intervencija u Visokom: Brzom reakcijom spašen život

Ekipa Hitne medicinske pomoći Visoko danas je još jednom pokazala profesionalnost, hrabrost...

Magazin

Strpite se još malo: Ova tri horoskopska znaka će krajem marta plivati u novcu

Posljednja tri dana marta 2026. donose prilike za finansijsku sreću, a neki...

Crna HronikaIstaknuto

Identifikovan Sarajlija koji je autom krenuo na učesnike protesta, oduzeta mu droga

Muškarac I.K. (28) iz Sarajeva koji je danas, 18. februara, pokušao autom...

SvijetVijesti

Srbija: Nastavljene blokade cesta, poljoprivrednici traže ispunjenje zahtjeva

Blokada stare ceste Čačak–Kraljevo započela je u podne i trajat će do...

Bosna i HercegovinaVijesti

Srebrenica: Incident u osnovnoj školi nije na nacionalnoj osnovi

Bezbjednosni forum opštine Srebrenica danas je zaključio da su neistinite informacije da...