Početna Bosna i Hercegovina Crna Hronika PRONAŠLI PRVO TRAGOVE AUTOMOBILA: U Savi pronađeno tijelo nestalog muškarca

PRONAŠLI PRVO TRAGOVE AUTOMOBILA: U Savi pronađeno tijelo nestalog muškarca

15

Izvršenim uviđajem utvrđeno je da je riječ o N.Š. iz Gradiške čiji je nestanak prijavljen istog dana, saopšteno je iz Policijske uprave Gradiška.

Pripadnici Policijske uprave Gradiška pronašli su u rijeci Savi putnički automobil i u njemu tijelo muškarca čiji su inicijali N.Š. iz ovog grada čiji je nestanak prijavljen juče.


Policijski službenici su juče tokom potrage za nestalim licem u blizini Save pronašli tragove pneumatika putničkog automobila, te su u saradnji sa Specijalnom antiterorističkom jedinicom Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske u Savi pronašli automobil “folksvagen” u kome se nalazilo tijelo muškarca.

Izvršenim uviđajem utvrđeno je da je riječ o N.Š. iz Gradiške čiji je nestanak prijavljen istog dana, saopšteno je iz Policijske uprave Gradiška.

O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka koji se izjasnio da nema elemenata krivičnog djela, te naredio da bude izvršena obdukcija tijela.


Možda vas zanima

Vijesti

Oblačno vrijeme i naredne sedmice u BiH, u četvrtak susnježica i snijeg

Narednu sedmicu u Bosni i Hercegovini obilježit će pretežno oblačno vrijeme ponegdje...

Bosna i HercegovinaVijesti

Gimnazija Mostar jedina iz BiH na velikom skupu u Briselu: Njihov tim među tri najbolja

Gimnazija Mostar jedina je škola iz Bosne i Hercegovine čija je aplikacija...

IstaknutoSport

Historijski uspjeh bh. biciklizma: Lejla Njemčević u Top 10 na najtežoj utrci svijeta

Najbolja bosanskohercegovačka biciklistkinja Lejla Njemčević i njena timska partnerica Faranak Partoazar uspješno...

Sport

Goggia osvajačica Malog kristalnog globusa u superveleslalomu

Talijanska skijašica Sofia Goggia osvojila je Mali kristalni globus u superveleslalomu na...

Crna Hronika

U Istanbulu se srušile zgrade, sumnja se na eksploziju plina

U istanbulskom okrugu Fatih srušile su se dvije zgrade. Prve procjene kažu...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Nikolaidis o Sarajevo safariju: “Svako ko je bio na Jevrejskom groblju zaslužuje metak u čelo”

Roman “Safari u Sarajevu“ Andreja Nikolaidisa priča je koju “pokreće“ majka kojoj...

SvijetVijesti

Iran: 2 miliona dolara za prolaz Hormuškim moreuzom

Iran nekim brodovima naplaćuje “naknadu od 2 miliona dolara” za prolazak Hormuškim...

Bosna i HercegovinaVijesti

Nakon Crne Gore i MUP ZHK zabranio blokadu granice od strane prevoznika

akon Crne Gore, i Uprava policije Ministarstva unutrašnjih poslova Zapadnohercegovačkog kantona zabranila...