Sanski Most: Mladoženja i kum se potukli zbog Brenine pjesme!

38

Bizaran događaj zbio se protekle nedjelje u Sanskom Mostu kada su se na svadbi potukli mladoženja i kum, nakon čega je nastao pravi haos pri čemu je intervenisala i policija.

Prema priči očevidaca ovog događaja, cijeli tok svadbe je od početka bio nabijen negativnom energijom, a sve je kulminiralo u kasnim noćnim satima.

Navodno, povod za tuču mladoženje i kuma bila je pjesma “Šeki”, koju pjeva Lepa Brena. Prema toj priči, kum je platio orkestru koji je zabavljao svatove hiljadu maraka kako bi u narednih sat vremena svirali samo tu pjesmu.

Nakon nekoliko izvedbi, mladoženji je prekipjelo te je od muzičara tražio da promijene repertoar, čemu se kum usprotivio.

“Nastala je svađa, a potom i fizičko naguravanje, pa su se njih dvojica uhvatili u koštac. Letjelo je sve sa stola, a u gužvu su se uključili i ostali svatovi”, priča jedan od učesnika svadbe.

Na lice mjesta ubrzo je stigla policijska patrola, nakon čega se situacija smirila. Kum i mladoženja su dali izjave o incidentu, a svatovi su se potom pčeli razilaziti.

Prema riječima očevidaca, učesnici u tuči su prošli bez težih ozljeda. Inače, ovo nije prvi neobični događaj koji se desio na nekoj ovdašnjoj svadbi.

Protekle godine, nekako u isto vrijeme, mladoženja je pobjegao sa vjenčanja nakon što nije želio izgovoriti sudbonosno “da” braku sa mladom koja nije bila izabranica njegovog srca.

Inače, Sanski Most je, u odnosu na broj stanovnika, jedan od gradova rekordera u BiH po broju obavljenih vjenčanja i sklopljenih brakova tokom ljetnog perioda.

Samo tokom jula i avgusta ove godine zakazano je više od 150 vjenčanja i u najvećem broju slučajeva riječ je o mladim ljudima iz inostranstva, koji nakon sklapanja braka odlaze van granica zemlje.

Možda vas zanima

Visoko

Najavljen ispraćaj žrtava genocida u Srebrenici na Gradskom groblju Visoko

U četvrtak, 09. jula 2026. godine, u 10:00 sati, na Gradskom groblju...

Crna HronikaIstaknutoVisoko

Visočanka teško povrijeđena u saobraćajnoj nesreći

Dana 27.06.2026. godine, u 21,30 sati, u ulici 311. Lahke brigade, dogodila...

Bosna i HercegovinaIstaknuto

Nikšić najavio, na potezu Vlada: Zbog utakmice će četvrtak u FBiH biti neradni!?

Premijer Federacije BiH Nermin Nikšić najavio je da će danas biti pripremljena...

MagazinSvijet

Organizatori Belgrade Music Weeka: Došlo do širenja panike, nema povrijeđenih (VIDEO)

Iako su pojedini srpski mediji, pozivajući se na objave sa društvenih mreža,...

Sport

Počinje Wimbledon: Sinner je favorit, Đoković u lovu na historiju

Danas počinje Wimbledon, najpoznatiji teniski turnir na svijetu, koji će u naredne...

Sport

Željezničar danas počinje sa pripremama: Poznato ko će voditi ekipu

Fudbalski klub Željezničar u ponedjeljak, 29. juna, u 10:00 sati na Stadionu...

SvijetVijesti

Ubistvo na Tajlandu: Tijelo tinejdžerke pronađeno u koferu, Australac uhapšen na aerodromu tokom bijega

Stravičan zločin potresao je tajlandski obalni grad Pattayu, gdje je u subotu...