Senzacija na Maksimiru: Dinamo Zagreb prošao u osminu finala Konferencijske lige

Nogometaši Dinama iz Zagreba na domaćem terenu remizirali sa ekipom Real Betisa (1:1), čime su se plasirali u osminu finala Konferencijske lige.

Real Betis je agresivno krenuo u utakmicu, ali su Modri imali dvije velike prilike u 18. i 22. minuti, a obje je propustio Bruno Petković.

Nakon toga stigla je kazna u 39. minuti kada je Špance u vodstvo od 1:0 doveo Bakambu koji je atraktivno petom postigao gol.

Na poluvrijeme se otišlo vodstvom Real Betisa od 1:0.

Na samom startu drugog dijela Betis je imao sjajnu priliku, ali Fekir nije dobro zahvatio loptu.

Velika radost za zagrebačku ekipu stigla je u 59. minuti kada je Kanenko na asistenciju sjajnog Hoxha zatresao mrežu gosta.

Za Dinamo je u 77. minuti sviran jedanaesterac, ali je odlukom ljudi iz VAR sobe ta odluka poništena.

Utakmica između Dinamo Zagreba i Real Betisa je završena neriješenim rezultatom 1:1, ali je ekipa sa Maksimira uspjela proći u osminu finala Konferencijske lige zbog trijumfa u prvoj utakmici u Španiji od 1:0.