Početna Sport Sramotan ispad navijača Dinama u Milanu. Na putu do stadiona su podigli desne ruke i zapjevali melodiju nacističke pjesme

Sramotan ispad navijača Dinama u Milanu. Na putu do stadiona su podigli desne ruke i zapjevali melodiju nacističke pjesme

116

Nogometaši zagrebačkog Dinama na San Siru igrali su utakmicu drugog kola Lige prvaka protiv Milana (prvak Italije slavio sa 3;:1), no pažnju su privukli navijači prvaka Hrvatske koji su na stadion u Milanu došli u velikom korteu.

Pripadnici BBB-a su, dok su se kretali prema stadionu, zapjevali “Ja volim samo Dinamo”, ali na melodiju Lili Marleen, pjesme koju su voljeli nacistički vojnici.

Dok su pjevali, u zrak su podigli desnu ruku i taj njihov ispad ubrzo se počeo širiti društvenim mrežama, prenosi Net.hr.

Možda vas zanima

BURIĆ (Jusuf) ENVER 15.08.2026. u 18:00 sati

Dodajte Visokoin.com u omiljene izvore na Googleu

Duraković traži reakciju nadležnih institucija zbog događaja na vašaru u Bratuncu

Potpredsjednik Republike Srpske Ćamil Duraković oglasio se na platformi X povodom sinoćnjih...

Džeko izazvao pomamu u Schalkeu, a otkrio i zanimljiv detalj: “Malo sam sramežljiv”

Edin Džeko za veoma kratko vrijeme postao je jedan od najvećih miljenika...

Borac nakon jedanaesteraca prošao u play off Konferencijske lige

Prvak Bosne i Hercegovine Borac Banja Luka sinoć je, u okviru 3....

Saobraćajna nesreća u Hercegovini: Teško povrijeđen maloljetni motociklista

U saobraćajnoj nesreći koja se u četvrtak, 13. augusta, dogodila na regionalnoj...

Skandalozni snimci iz Bratunca: Masa u transu pjevala pjesmu ‘Ne volim te Alija’, prisustvovao i bivši ministar Nešić

Na tradicionalnom vašaru „Makivije Bratunac 2026“, koji se održava pod sloganom „Veliki...

Tabaković nakon hat-tricka: Kao napadaču, golovi su moj posao

Haris Tabaković bio je junak Salzburga u remiju 3:3 protiv Pafosa, postigavši...

Pretresen ministar zdravstva FBiH Nediljko Rimac: POSKOK mu oduzeo mobitel i računare

Pripadnici Posebnog odjela za suzbijanje organiziranog kriminala i korupcije (POSKOK) Federalnog tužilaštva...